Luonnollinen Hanna!

Hanna Ek on nätti! Luonnollinen hymy! Mikä parasta todella hyvä suunta elämässä. Tällä tytöllä on korvien välissäkin varmasti muutakin kuin tyhjää. Entäpä sit sydämessä? Varmasti ihmisiä lämmöllä ajatteleva.
3322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen samaa mieltä. Hannalla on hyvät mahdollisuudet voittaa...

Äänestä

Missit ovat yhtä luonnollisia, kuin kaulakoru pesukarhulla.

Äänestä

Että Hannalla on myös jotain korvienkin välissä.
Erittäin järkevän oloinen!
Hän on sekä ulkoisesti, että sisäisesti erittäin kaunis!

Eikä hänen kauneutensa ole meikeillä aikaan saatu, sillä EK on näyttävän näköinen myös ilman meikkejä!

En halua mitään aivotonta ja rumaa missiä miss suomeksi, EK on ainoa oikea valinta.
Jos hänestä ei leivota uutta missiä, niin kiinnostukseni miss kisoja kohtaan lopahtaa täysin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arppa kirjoitti:

Hanna Ek on nätti! Luonnollinen hymy! Mikä parasta todella hyvä suunta elämässä. Tällä tytöllä on korvien välissäkin varmasti muutakin kuin tyhjää. Entäpä sit sydämessä? Varmasti ihmisiä lämmöllä ajatteleva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu