Äänestämään ja Harkitkaan tarkkaan ketä Äänestätte ja mitä puoluetta niin ei tarvitse sitten RUIKUTTAA että kaikki on päin persettä Minä itse Äänestä PERUSSUOMALAISIA JA EHDOTTAMASTI N:300
Nyt kaikki Kotkalaiset
KotkaNousuun
9127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Siinä se on. Perussuomalaiset on kaikista parhain kuitenkin. Vuosikymmenet on nähty näitä "nykyisiä" ja prsauksilteen menee aina ja ei vain uskota mitään. Sossut on ollut päälle päsmärinä, mutta Suomella ei mene hyvin kuitenkaan ja työporukan olot vain huononee koko ajan. Sossut ei pystyneet pitämään pintaa työpolitiikan hyväksi. Esittivät napaa aina, missä se on? Se loppui seitsemänkymmentä luvun lopulla, kahdekasnkymmentä luvun alussa kun Ahlström lakkautettiin ja paljon muuta koko Suomen maassa. Silloin oli hyvä elämä joskus, työntekijä sai palkkansa ja hommia oli, Suomen kansa eli hyvin. Nyt työporukkakin on rapistunut pitkälle ja ei kykene työhön. Mustanaamat piti tulla turvaamaan työväestöä että hommat pelaisi. He ovat vain valtion ryöstäjiä, montaakaan ei ole työssä, vain vaativat rahaa ja vievät Suomea alas taloudellisesti, mitä vielä on.
Nythän on niin että persut ei persettä anna. Kotkassa on perusjuomalaisten mielestä varmaankin kaikki päin persettä? Ellei persettä anneta, otetaanko?
Koska tulee seuraava kuorma-auto.....
Nyt on aika vaikuttaa. kunnallisvaaleissa
Estä holtiton maahantulopolitiikka !!!Katso ketä äänestät
Mee omies luokse jos sie Anusta haluut homo homppeli
Tarkkaan on harkittu ja äänen saa SDP.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/14771787/ruotsissa-paaministeri-meinaa-laittaa mamut kuriin, väitän ettei tule onnistumaan, sillä ruosissa on jo alueita joihin ei uskalla mennä poliisi eikä ambulanssi, niin tuossa jutussa sanottaan.
No onhan SDP ainakin pakolaismyöntenen, ja mikäs pakolaisten on täällä ollessa, Hesaankin on jo rautatietorille pystytetty ihan oikea leirikin Vihreiden vasemmiston myötävaikutuksella!
Suomen tuhoajia niin kuin Kokoomus ja Keskusta onhan tää nähty Sipilän politiikka ja Orpon
Jääkö sipilä orvoksi?
Sipiläksi vai onko ne YHTÄLIIHAA????