vegaanifeministi

Riihimäellä ei voi olla vegaani tai feministi. Eikä homo.
487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jotain järkevää riksussakin.

Äänestä

Eikä ole syytäkään...

Äänestä

onneksi riihimäellä on vielä useita vaihtoehtoja mitä voit olla. esim valittaja, mielensäpahoittaja, kyrvänsyylä, varajeesus, ja mitä näitä nyt on

Äänestä

Kuis nii:)) Mä olen noiden lisäks ihminen.
En tiedä, että mistä aloittaja on saanut moista päähänsä; huonoja kokemuksiako?
Tee kuin mä, ole oma ittes vaan muista välittämättä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


polarilainennainen kirjoitti:

Riihimäellä ei voi olla vegaani tai feministi. Eikä homo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu