Sen kesän muistan

senvain

Olimme työkaverit ja meillä oli pientä säpinää ennestään. Nyt Maari tuli pyytämään minua ruokis kävelylle. Siinä päätettiin lähtee käveleen rantoja Espoossa kunnes löytyi pieni suojainen paikka ja suudeltiin kiihkeästi. Avasin Maarin paitapuseroa ja koskettelin hänen täyteläisiä rintoja, otin hänen nännits sormien väliin ja lypsin niitä ja sain kuulla miten hänen hengitys alkoi kuulumaan kiihkeältä. Olin aina ihaillut halukkaasti hänen halua ottaa minua ja miten hänen halu suudella tuntui halulta ottaa minua. Lopuksi Maari kuiskasi alkaa haluttaan vietävästi ja kaatoi minut sinne metsään mättään väliin ja miten se hänen kätensä kosketteli minun housujen päältä kovettunutta penistä. Avasin vyöni ja hetkenpäästä molemmat oli housut alhalla ja hän alkoi ratsastaan päälläni. Se olikin meidän ainut rakastelu ja emme ole sen jälkeen tavanneet.

1

3343

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fussxxxxxxxx

      Voisin olla mukana jos tietäisin että se olet sinä? Harmi kun se päätyi, ei tosiaan ole mitään mukavampaa tunnetta kun sinä joka tosiaan toit esiin sen et haluut mua ja minä olisin halunnut sua, mutta järki piti valita edelle tunteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      181
      1505
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      84
      1312
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      104
      1048
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      879
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      773
    6. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      9
      711
    7. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      646
    8. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      103
      602
    9. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      586
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      45
      557
    Aihe