Äälioikeisto saa takkiin

Ihmisillä näkys olevan nyt vähän jo hätä housussa kun ääliöoikeisto aikoo kyykyttää tavallisen kansan.
Vasemmisto on tavallisten pulliaiste asialla.
7155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Takkiin tulee ja reippaasti.

Äänestä

Totta.+Itsekin+äänestin+demareita.+Totuus+on+kuitenkin+se+että+Mikkeliinkin+tulleista+"pakolaisista"+yli+90+%+on+ollut+käännytettäviä+elintasosurffaripoikia.+Heistä+on+koitunut+miljardien+kulut+meille+veronmaksajille.+Ilman+heitä+olisimme+helposti+auttaneet+sitä+pientä+osaa+tulijoista+jotka+apua+tarvitsivat.+Turhat+tulijat+ovat+suurin+rasite+heille+apua+tarvitseville+jotka+elävät+perheineen+tai+naisena+raiskattavina+pakolaisleireillä.+Mua+oksettaa+katsoa+näitä+meilläkin+kaupungissa+oleilevia+Irakin+nuorukaisia+jotka+jäävät+vielä+kielteisen+päätöksen+jälkeenkin+maahan.+Viemään+resurssejamme+auttaa+oikeita+hädänalaisia.+Varmaan+hädänalaisilla+samat+mielipiteet.Ostoskärryissä+riittää+heillä+mäyräkoiria+ja+tupakkaa.+Parhaiten+heidät+päivisin+löytää+RAY-casinolta+rahapelejä+pelaamassa.+Suomi+maksaa+herrojen+kivan+elämän.

Äänestä
  • Miksi äänestit demareita koska heillä on vain taivas rajana matutuksen suhteen? Itse olet edesauttamassa näiden geelitukkien lorvailua Mikkelissäkin. Sitä kissa saa mitä naukuu. Tyttinne haluaa kymmenkertaistaa kiintiön. Se tietää konkkaa maalle. Matukysymys tulee olemaan suurin ja merkittävin kysymys tulevaisuudessa ja on sitä tavallaan jo nyt. Nyt eletään vaaranvuosia ja te vaan äänestätte maamme pettureita. En tajua.

    Äänestä

  • Vaikka tämä tuhoisa tilanne on nykyisen maanpetturihallituksen aikaansaannosta, se ei ole mitään verrattuna tulevaan, demarien johtamaan vihervasurihallitukseen. Silloin tosiaan taivas on rajana matutukselle. Tämä taas vaikuttaa sen että nousee isänmaallisia ryhmiä kuten Suomi Ensin. Siinä ryhmä joka ei kuvia kumarra. Se pitää suomalaisten puolta pahassa maailmassa. Nykypuolueet ei sitä tee vaan myyvät kalliin isänmaamme pois.

    Äänestä

Punavihervasemmiston vaalivoitto olisi pahinta myrkkyä tällä maalle. Ovat hanakoita jakamaan rahaa kaikille halukkaille. Joka johtuu siitä että eivät itse omista mitään. Toisten rahoja on helppo jakaa... vaikka matuillekin.

Äänestä
  • Sitä se nimenomaan on. Demarit ja muut vasurit ovat perinteisesti olleet kateellisia niille joilla on enemmän. Tästä johtuu että haluavat tasata kaiken. Itse kuitenkin haluavat mammonaa rajattomasti, varsinkin vasurieliitti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


observationstation kirjoitti:

Ihmisillä näkys olevan nyt vähän jo hätä housussa kun ääliöoikeisto aikoo kyykyttää tavallisen kansan.
Vasemmisto on tavallisten pulliaiste asialla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu