Ei vxxxx kun rakastan vain sua

Näen, haistan ja maistan sinua mielessäni aina vaan uudestaan. miksi?? Olisimme niin hyviä yhdessä. kumpa näkisit sen myös.
3297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin minäkin. .

Äänestä

Koska minä rakastan sinua jo nyt vaikka sinä et sitä ilmeisesti vielä ole huomannut ❤
Ehkä intuitiosi yrittää auttaa 🙂

Äänestä

mitä tuo vxxxx tarkoittaa? onko se "vittu" vai jonkun nimi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hejpådejälskadej kirjoitti:

Näen, haistan ja maistan sinua mielessäni aina vaan uudestaan. miksi?? Olisimme niin hyviä yhdessä. kumpa näkisit sen myös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu