kaksosnainen ja leijonamies

Kuinka sopii yhteen kaksosnainen ja leijonamies?
2361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tätähän on kysytty monta kertaa ja aina on tullut vastaukseksi että intohimoista suhdetta luvassa, tosin molemmat mustasukkasia ja huomiotahaluavia, joten pitää olla varuillaan. jeps.

Äänestä

mä oon kuullu et ne sopis täydellisesti toisilleen . mut mun paras kaveri sattuu olemaa kaksonen ja se rakastu yhteen leijona mieheen mut mies sai ystävästäni erittäin tärkeän ystävän ja ei halunnut alaa olemaan yhes ystävyyden takii. kyllä ne yhteen sopii.... =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minna kirjoitti:

Kuinka sopii yhteen kaksosnainen ja leijonamies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu