Vai munkeil ja kaffel tätä kuntta rakenneta. Jo o aikoihi elet.
Munkkikaffeet
Hevonperseet
4
315
Vastaukset
- Eorjokinen
Ei kun hernekeitolla ja grillimakkaralla.
- Ahneetpaskat
Oikein simalla ja munkeilla kiitetään kuntalaisia. Mitä tekopyhää touhuu taas. Kokoomus tarjoo. Voi vetelä paska sanon mä.
- Simaohyvää
Oikein hyviä olivat munkit ja sima,kiitos niistä ja tsemppiä poliittiseen päätöksen tekoon
- Verenpainetta
Lapset ja tarhatädit sai herkkui;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293