Kuka se on? Nimittäin kotkan kovinäijä??!!?? HÄH??
-joku entinen/nykyinen bodari/voimannostaja/joku muu isopää läski??
-kuka on kylien HÄH??
-joku entinen/nykyinen bodari/voimannostaja/joku muu isopää läski??
-kuka on kylien HÄH??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
KOKSin pakkasessa odottavat tosi kovat äijät ruumiinavausta.
eläkkeellä taitaa jo poijaat olla
Linde sai yhdessä kokoomuksen ja sossujen kanssa Kotkan talouden kuralle.
90luvun bodarit on HÄH!! kovimmat aineet kovimmat maineet ja nykyään takuueläkettä nauttivat. huipulla tuulee
HAH NIISTÄ BODATUISTA LIHAPALLEROISTA EI OLLU MIHKÄÄN KEHÄSSÄ . LYÖNNIT JA LIIKKEET NIIN HITAITA ETTÄ NIITÄ TIPUTTI SOLKENAAN. MONILLA VIELÄ LASILEUKA.
kovia ukkoja kaikki 90luvun bodari mörssärit. kaikki vaan vissiin jo eläkkeellä, se bodaaminen on aika rankkaa hommoo
härkiä oli joo 90-luvulla ja muutama jäi mieleen mut nimiä ei muista millään! Muistaaks kukaan HÄH?
Kuka oli se korsto nyrkkeilijä?
Kuka vanha reppana yrittää itteään nostattaa? Eikö ole muuta sisältöä elämäs kun aloittaa näitä ja muistella nuoruutta? On varmaan elämä nykyisin aika ankeeta. Toivotaan nyt että joku sun nimen muistaa tai jos ei niin vihjaile niin kauan et joku muu sen sanoo. Sääliks käy.
Kaikki kotkalaiset ex-bodarit on menestyneit jätkii! Ei mitää lampaita.
Kyl siel oli ainakin yks ihan kaheli tappelija! Pätki ja niitti jengii mennentullen vaan tosta noin. miten uskalsit edes herroilta kysyä heiltä.