Barnslig diblom ingenjör NJK

Jag undrar barnslig diblom ingenjör NJK från Kajholmenin loggas och hav Björnöarna-
4424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Dom är alla.

Äänestä

Jospa nyt jättäisitte nuo seurojen sisäiset kahnaukset sinne omaan klubiin, kiitos.

Äänestä
  • Samaa mieltä, eikä kannata yrittää esittä ruotsinkielistä jos ei osaa ruotsia.

    Äänestä

Menkää Kunissaareenne perinteiselle laidan yli virtsalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vetdu kirjoitti:

Jag undrar barnslig diblom ingenjör NJK från Kajholmenin loggas och hav Björnöarna-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu