Älkää uskoko kaikkeen mitä kuulette

Nyt pakko tänne kirjoittaa, miten ihmeissäni olen kaikesta negatiivisesta koskien The Look kauneusklinikan toimintaan! Ensin pelotti mennä, kun kuulin paljon huhu puheita epäonnistuneista leikkauksista ja palvelusta, mutta pöty puheeksi osottautui niinkuin yleensä. kaikki juorut. Itse, sielä leikkauksissa käyneenä tiedän sanoa varmuudella, ettei sielä hutikoida menemään heidän kirurgi Jaan Troost tallinnassa operoinut vatsani ja rintani.
Haluan kiittää kyseisestä firmaa onnistuneista leikkauksista ja muistakin toimenpiteistä, ennenkaikkea mahtavasta palvelusta!! Suosittelen hyvällä omalla tunnolla tätä klinikkaa.

- Jo aikuinen nainen
251043
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

Myös minulla hyvä kokemus eräästä kauneusleikkauksesta Tiina Jylhän kautta. Mutta tuttavalleni piti tehdä kasvojenkohotusleikkaus ja heräsi nenä paketissa. Olivat kaventaneet nenän. Onneksi kyseisellä naisella oli hyvä huumorintaju ja totesi, että olihan sekin hyvä, että pottunokka leikattiin ja tulee sitten seuraavalle kerralla faceliftiin.

Tuli vähän sellainen olo, että on arpomista, meneekö leikkaus oikein vai ei. Varmaan suurimmalla osalla menee oikein ja itse siis olen tyytyväinen. Silti tuolla klinikalla on yllättävän paljon m yös epäonnistuneita toimenpiteitä ja on ihan asiallista käydä keskusteluja myös siitä puolesta klinikkaa.

Äänestä

Aloittaja on itse gorilla-Valtonen...mainostaa epätoivosesti paikkaa missä ei kukaan käy ja mistä tehdään liukuhihnalla..Tipen näkjöisiä gorilloja.

Äänestä
  • Totta HAAAHAHHAAHAHAHAAHA

    Äänestä

Kauniina sisään. Silvottuna ja turmeltuna ulos. Kauhugalleria matskua.
Karseeta kattoo.

Äänestä

Kiva törmätä tälläsiinkin juttuihin täälä :D Itekkin käynyt ottamassa tissit lookin kautta tallinassa ja meni kaikki tosi hyvin ja mun mutsi käyny aikoinaan tiinan kautta eikä mitää ongelmii ! Miks pitäis väkisin haukkua jos ei haukuttavaa? Wierd..

Äänestä

Siinä, että Jylhä on liiketoimintakiellossa Suomessa, on varmaan joku juttu.
Itse en tue yrityksiä, joiden talousasiat eivät ole kunnossa.

Äänestä

Kiva luKea kauinKa jv huonolla suomella kehuu tiinan klinikkaa. Pilkkuvirheet ja huutomerkkien usea määrä paljastavat
T. Mene jv kouluun ja opiskele itsellesi ammatti.

Äänestä

Mä tiedän kans yhden vähemmistöön kuuluvan pojan jonka nenä leikattiin samalla ulkomaan klinikalla ja siitä tuli enemmän hyppyri. Ko poika ottanut myös ilmaista mainosta vastaan täytehoitoja.
Liiketoimintakielto..hmm.

Äänestä

Kersat vaan kateellisia kun aikuiset puhuu asiaa!

Äänestä
  • Terveisin vanha ja karvainen 15-vuotias.

    Äänestä

Kasvoja kun katsoo ei tosiaankaan tee mieli mennä kauneusleikkauksiin. Ennen kohtalaisen nätti nainen pilannut itsensä täysin. Surkuhupaisan näköinen.

Äänestä
  • Juuri noin. Nuoruusajan kuvissa nätti nainen, jopa joissakin muistuttaa vähän nuorta Kim Bassingeria.
    Nyt Jylhä hirveän näköinen, suorastaan pelottava kolho. Siitä vaan lisää leikkauksia naamalle, niin aina vain paranee.
    Jos jostakin syystä pitäisi omalle naamalle jotakin tehdä, niin tämän Look-firman kiertäisin kaukaa.

    Äänestä

Leikattu On Aina Leikatun näköinen ja yleensä se menee överiksi... moni julkkisnainen näyttää jo luonnottomalta vahaoliolta, kaikki feikkiä.... vanhuus tulee ja arvet jää.. luonnollisuus kateissa..

Äänestä

Aloittaja on varmaan itse Tape, kirjoitusasusta ja yhdyssanavirheistä päätellen... On se loistava paikka ilman tälläista omakehuakin. Kauniit emännät kummallakin puolen rantaa. Tulee aina sellainen turvallinen fiilis, kun menee operoitavaksi. Riittää kun katsoo esim. Tiinaa. Siinä on kyllä kauneuskirurgin diplomityö!

Äänestä

Nykynainen:.. silikoonit, botoxit, rasvaimut, kulmakarvatatuoinnit.. langat.... kuin kaksi karvamatoa.. hiustenpidennykset, rakennekynnet, persesilikonit, kasvojen kohotukset... tämän kaiken paskan päälle mahdollisimman lihaksikas, ruma vartalo ja feikki käytös..... unelmanainenko?? Onko enää edes nainen....

Äänestä
  • Sulta jäi mainitsematta se yksi kehon osa mikä on kaikista tärkein miehien mielestä.

    1Äänestä

Niin mikähän siinä on kun kyseisestä firmasta on tehty lukuisia ilmoituksia kuluttajaasiamiehelle.

Äänestä
  • Tuskin niitä on sen enempää kuin muistakaan. Medianäkyvyys siihenkin vaikuttaa.

    Äänestä

Kauheusklinikka se on..

Äänestä

Tiedätkö tehdäänkö klinikalla vaginan kiristysleikkauksia? Entä anuksen valkaisua? Aattelin valmistautua All Stars -kisaan huolellisesti.

Äänestä

Troost ei edes ole plastiikkakirurgi! Suomessa ei saisi koskaan toimia sellaisena.

Äänestä
  • Monella nykybimbolla näyttää kauneusihanne olevan vähän retroa, noin miljoona vuotta.

    Äänestä

  • No joo, "BUAHHAAM" jokseenkin oikeassa, en tajua mitä järkeä
    pilata pärstänsä loppuiäksi, KARSEETA !!!!!!!!!

    Äänestä

Siinä, että Jylhä on liiketoimintakiellossa Suomessa, on varmaan joku juttu.
Itse en tue yrityksiä, joiden talousasiat eivät ole kunnossa.
On myös hyvä käydä kouluja ja noudattaa lakia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TyytyväinenN79 kirjoitti:

Nyt pakko tänne kirjoittaa, miten ihmeissäni olen kaikesta negatiivisesta koskien The Look kauneusklinikan toimintaan! Ensin pelotti mennä, kun kuulin paljon huhu puheita epäonnistuneista leikkauksista ja palvelusta, mutta pöty puheeksi osottautui niinkuin yleensä. kaikki juorut. Itse, sielä leikkauksissa käyneenä tiedän sanoa varmuudella, ettei sielä hutikoida menemään heidän kirurgi Jaan Troost tallinnassa operoinut vatsani ja rintani.
Haluan kiittää kyseisestä firmaa onnistuneista leikkauksista ja muistakin toimenpiteistä, ennenkaikkea mahtavasta palvelusta!! Suosittelen hyvällä omalla tunnolla tätä klinikkaa.

- Jo aikuinen nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu