Miten kukaan voi ihastua

naiseen, jolla on paljon luomia? Itseäni inhottaisi koskea luomista ihoa, jos olisin mies.
3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joku idiootti varmaan.

Äänestä

Itsekin olin ennen jyrkästi samaa mieltä, mutta tunteilleen kun ei voi mitään.

Äänestä

Tulee mieleen naispaholainen jos on kasvoissa luomia missä kasvaa karvoja...jäk!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaunisiho kirjoitti:

naiseen, jolla on paljon luomia? Itseäni inhottaisi koskea luomista ihoa, jos olisin mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu