Agia napa toukokuu 2017

Onko muita nuoria lähössä Agia napalle nyt toukokuussa ? :) ps kaljahammasta kolottaa jo
8425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Enpä tiedä olenko nuori, mutta toukokuussa Ayia Napaan. Ja kaljahammasta todellakin kolottaa.

Äänestä
  • Hahhah mikä hotelli ? :D

    Äänestä

  • Mihin aikaan toukokuuta ootte menossa?

    Äänestä

  • 8.5. Napa Plaza hotelliin

    Äänestä

  • Hahah ollaan ehkä samalla lennolla sit :D

    Äänestä

Me ollaan kans lähdössä 8.5!

Äänestä

15.5 lähös!

Äänestä

2.11 lähös! Terminaali haltuun..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaljasiepot kirjoitti:

Onko muita nuoria lähössä Agia napalle nyt toukokuussa ? :) ps kaljahammasta kolottaa jo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu