tavataan salaa
ei kerrota kellekään
ja pelkästään vaan sekstaillaan.
silleen jotenkin
mullei oo ollu ikinä tyystin pelkkää seksisalasuhetta,
mut nyt halusiin,
kaikki ihmettelis miks posket punottaa duunissa
ja mikä hymyilyttää,
sitkun ei jaksa enää nylkyttää niin ois helppo ero kun kukaan ei tietäis
ei kerrota kellekään
ja pelkästään vaan sekstaillaan.
silleen jotenkin
mullei oo ollu ikinä tyystin pelkkää seksisalasuhetta,
mut nyt halusiin,
kaikki ihmettelis miks posket punottaa duunissa
ja mikä hymyilyttää,
sitkun ei jaksa enää nylkyttää niin ois helppo ero kun kukaan ei tietäis
Vastaukset 15
Vanhimmat
slurpsis kuulostaa kivalta,
milloin ois ek atapaaminen
Pikaista tapaamista aloittajan kanssa jotta saat nauttia kaikesta kivasta hänen kanssaan. Päivänjatkot.
Aika pilvinen on ilma tuolla ulkona tänä aamuna. Ei paista aurinko. Se on oikeastaan hyväkin. En tykkää jatkuvasta auringonpaisteesta. Se käy silmiin, kun ei ole vielä tottunut siihen.
tääl taivas pilvetön,
valo auringon.
Voin kävästä jos telkusta ei tule mitään, mummo ei tarvi mitään eikä suoli24 anna mitään parempaa. Toivottavasti et ole läski?
Jos ei sattumoisin tavata, niin luetaan suoraan.
Minun naiseni tulee olla paljon tasokkaampi, paljon muuta tärkeämpää kuin imeminen.
alhaalla on taso.
Niinhän te sitä jo harrastitte. Ei kai se vieläkin ole teillä meneillään? Eihän? Jätä kuule varattu rauhaan kun et kerta minuun yhteyttä ottanut kuten pyysin. Olen sanonut että ota yhteyttä ja olen nyt miehen sanan takana. Se onko se sanonut sulle en voi tietää. Uskon ettei näin asiat ole teillä. Mutta karmealta tuntuu kun joku tietäen ehdottaa salaa toimimista. Pieni pyyntö voisitko soittaa ja kertoa mitä haluat meistä? Mies kertoo omansa eikä missään muodossa halua erota. Mikä sinun kantasi?
Ehkä sunkin kannattaa alkaa nauttimaan elämästä sen sijaan, että päivästä toiseen kytit täällä harhoinesi. Pistä petollinen ukkosi pihalle, niin saat elämänilosi takaisin.
Just meinasin samanlaisen kirjoituksen laittaa. "Ykköseltäkakkoselle" omii kaikki tän tapaiset kirjoitukset itelleen. Taitaa olla niin yksinkertainen tapaus et ukkokin on kyllästynyt😨.
Soita itse sille "kakkoselle" jos niin kyrsii. Sitten tiedät, jos et mieheesi luota.
Eiköhän kannata vaan soittaa sille kakkoselle ja kysyä suoraan TAI uskoa sitä saatanan miestäsi jos kerta hänen kanssaan vielä olet... sinulla ei ole kaikki hyvin. :(
Minä oon niin ruma mies, että mahtaako se nainen edes
kerron sinulle salaisuuden, en harrasta sellaista ollenkaan, en kenenkään kanssa koskaan