Mäsä Hei!!!

Koska meistä tulee ME? Vai onko se lainkaaan mahdollista ?

Hyvää yötä& Kauniita unia joka tapauksessa <3
3225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyseessä oleva ajattelee nyt ettei se ole koskaan mahdollista. Mutta hän ei tiedä minkälaiset hänen ajatuksensa ovat vuoden tai parin päästä. Ainakin sen verran menee aikaa "auttamisesta"toipumiseen. Mieluinen työ, työrauha ja elämisen rauha ovat niitä asioita jotka auttavat.

Äänestä
  • Eli sä lupailet täysin vieraista ihmisistä valheellisia asioita? Hullun yllyttäminen hupiasi?

    Äänestä

Odottele vain Mäsää.............siinähän se aika hupenee:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyselenkintaas kirjoitti:

Koska meistä tulee ME? Vai onko se lainkaaan mahdollista ?

Hyvää yötä& Kauniita unia joka tapauksessa <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu