Eikö sinulla ole elämää

kun täytät palstaa jokainen päivä pöhlöillä ketjuilla?
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siinä toinen pöhlö kun seuraa jonkun aloituksia :DD

Äänestä

Eikö sulla ole elämää kun stalkkaat palstalla jokainen päivä?

Äänestä

Eikö sinulla ole elämää kun seuraat internetin käyttöäni

Äänestä
  • Minkäs takia kyselijä täällä itse on, eiks sullakaan oo elämää?? Mistäs sä tiedät kuka tekee minkäkin alotuksen ei taida näissä olla paljon tunnisteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysynnyt kirjoitti:

kun täytät palstaa jokainen päivä pöhlöillä ketjuilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu