Ripsienpidennykset

Osaako kukaan vertailla ja suositella eri paikkoja ripsienpidennyksiin? Missä huonoimmat ollut yms missä parhaat? Itsellä ongelmana pysyminen, huonosti pysyy.

Onko Iisalmessa missään käytössä Primeriä ennen laittoa?
11548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Unohda koko juttu. Eivät kaunista ketään, lähinnä naurettavan näköisiä nuo tekoripset.

Äänestä

Hohhoijjaa. Niin olikohan sinulla mitään kokemusta laittajista?

Äänestä
  • No ei ole, eikä tule...mutta on kokemusta siitä, että olen nähnyt noita naurettavia tekoripsiä joittenkin silmillä ja aika huvittavan näköisiä ovat.
    Jokainen taaplaa tavallaan. On vain niin paljon järkyttävän ja suorastaan ruman näköisiä nuoria naisia liikoine tälläyksineen, säälittää.
    Onko itsetunto kiinni tuollaisesta vai missä vika, kun pilataan ihan kaunis naama noin ja monella muulla tavoin?
    Vaiko peilit ovat laadultaan heikkoja nykyisin.

    Äänestä

Ei ainakaan hymy.in

Äänestä

Irtoripsistä tulee aina mieleen Miss Piggy. Huvittavan näköiset. Myös silikonirinnat ovat ihan älyttömät.

Äänestä
  • On sinulla oudot huvin aiheet, katsoppa peiliin niin naurattaa makeammin ja ihan syystä.

    Silikonitissien älylliseen elämään en ole tutustunut, sinä ilmeisesti olet?

    Äänestä

Salon mango Mona tai Marleenan Pauliina ! Siinä koko kaupungin parhaimmat ripsiteknikot !

Äänestä

Kiinasta tilasin ison läjän räpsyttimiä, eekä maksanu paljoo.

Äänestä
  • ... ja halvalta näyttääkin?

    Äänestä

  • Yllättävän hyvät ovat, suosittelen.

    Äänestä

Eikö ne nämä härpättimet ole jo kauan olleet mennen talven lumia....no iisalmessa kaikki tulee viiveellä muotiin, ja näyttää kestävä myös liian pitkään moinen villitys. Hupastusta koko homma!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ripsienpidennykset kirjoitti:

Osaako kukaan vertailla ja suositella eri paikkoja ripsienpidennyksiin? Missä huonoimmat ollut yms missä parhaat? Itsellä ongelmana pysyminen, huonosti pysyy.

Onko Iisalmessa missään käytössä Primeriä ennen laittoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu