Minua rakastat

Rakastat vain. Tiedän sen. Tunteet ei ole kyllä molemminpuoleisia enää.
8512
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

XD hauska oot

Äänestä

Ei se mitään.

Äänestä

Oletpa todella uskottava. Arvaa mistä kohtaa! 🙄

Äänestä

Miksi ei ole enään molemminpuoleiset , jos tunnet, että hän rakastaa sinua ? Oletko epävakaa ihminen ?

Äänestä
  • Voisko olla että aloittaja on rakastunut toiseen?

    Äänestä

  • En rakasta ketään.

    Äänestä

  • luensua kirjoitti:

    En rakasta ketään.

    Paitsi ittees. Vitun pälli.

    Äänestä

Oletko löytänyt toisen, vai miksi ei enää?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


luensua kirjoitti:

Rakastat vain. Tiedän sen. Tunteet ei ole kyllä molemminpuoleisia enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu