Ihana uusi kirppis tulossa

Entisiin Askon tiloihin tulee nyt uusi kirppis. Mahtavaa, uutta ajattelua ! Hienot , uudet pöydät, hyvä seurantajärjestelmä myyjille. Loistavaa myös, että myyjä voi suojata kohteensa edullisesti eli
hälyttimet todella kohtuuhintaisia , 5 senttiä kappale. Vertaa Radiokirppis kova hälytin 50 senttiä, Aarresaari 20 senttiä. Tällä kirppiksellä arvostetaan myös myyjää !!!!
Avajaiset lauantaina 29.8 .
Terkuin yxmyyjä

9

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kirppismyyjä_minäkin

      No, sehän on oikein hyvä, että arvostavat myyjää. Enpä olisi uskonut Suurkirppiksen lisäksi jollakulla toisellakin riittävän älliä hankkia kelvollinen kassajärjestelmä. Kerrothan vielä lisää aiheesta myyjien seurantajärjestelmä.

      Kiitos jo etukäteen!

      • Mielelläni ! Voit seurata myyntiäsi reaaliaikaisesti netissä sekä tulostaa myös hintalappuja netin kautta. Toki voit myös täyttää niitä kynällä kuten ennekin. Mahtavaa !


    • OSATAANKO

      ONKS TÄÄ NYT SE SALON UUS OSAAMISKESKUS?

    • taloustieteilijä

      Tää on se Salon uusi Nokia, jolla kaupunkimme talous lähtee lopultakin nousuun.

    • juureton48

      Tosi kiva kauppapaikka !

    • hygge_hyvinkää

      Tyhmät salolaiset myyvät romua ja roskaa toisilleen ja vielä kehuvat paikkaa IHANAKSI. Älykääpiöitä, ei ihme että Elop kyllästyi tuollaiseen porukkaan ja pisti Nokian ovet säppiin.

    • Eiikinäkirppis

      Salossa on kirpputoreilla pelkkää paskaa!!!
      Likaisia nuhjuisia vaatteita jopa käytettyjä alusvaatteita!
      Aikoinaan oli vielä hyvää tavara
      Nyt myydään paskaa kalliilla.

    • piumpaum

      Eiks kaikki käytetyt vaatteet ole samanlaisia, hinkkaavat pehvassa ja kainaloissa ja varpaissa. Kamalinta on käytetyt kengät koska niitä ei voi pestä 60-90 asteessa ja jalkasienet leviää. Meikä osti nipun liian suuria alkkareita ja kaikki meni kippikselle myyntiin, käyttämättöminä. Itse ostin ihanat korsetit ja ukko on aivan hulluna nyt.

      • funnyeye

        Huh huh mitä porukkaa täällä !
        Teille sopiikin nuo käytetyt alusvaatteet, MUTTA mistä kirpparilta niitä löydätte ?
        Oon nääs etsinyt semmosia !


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      148
      6781
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      63
      5893
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4539
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      100
      4456
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      160
      4272
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1660
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      402
      1556
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1369
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      30
      1345
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      41
      1131
    Aihe