Vaimon oma saunavuoro

Vuoroin

Pysäytin autoni työkaverini, Paulan, kodin parkkialueelle. Olimme olleet työmatkalla kolme päivää ja asuneet samassa hotellissa, mutta eri huoneissa. Firma olisi kyllä voinut hankkia meille yhteisen huoneen, sillä vietimme yömme samassa sängyssä. Olimme jo pitkään harrastaneet seksiä keskenämme ja tunsimme voimakasta vetoa toisiimme. Viimeksi ennen huoneen luovutusta panin Paulaa ensin sängyssä ja sitten suihkussa. Olimme molemmat naimisissa tahoillamme. Paula puristi lähtiessään reittäni ja nousi autosta.

Lähdin ajamaan kohti kotiani. Pysähdyin huoltoasemalle tankkaamaan ja juomaan kahvia. Puhelimeni antoi merkin tekstarista, jossa vaimoni ilmoitti menevänsä työporukalla ravintolaan ja kutsui minutkin. Ilmoitin olevani väsynyt ja meneväni saunomaan ja nukkumaan.

Olimme ostaneet vaimoni kanssa kolmion vanhanaikaisesta kerrostalosta. Olemme jo 40 -ikäisiä ja lapsemme asuvat omillaan. Naapurit ovat pääasiassa eläkeläisiä. Kerrostalossa on myös yhteissauna kellarikerroksessa. Olemme asukkaiden kesken sopineet saunan vapaista käyttövuoroista, koska yhteissaunan käyttö on vähäistä.

Kotiin tultuani kävin suihkussa ja muutaman oluen juotuani menin nukkumaan.

Aamuyöllä heräsin, kun kuulin auton kaartavan pihalle. Menin keittiöön juomaan vesilasin ja samalla katsoin parkkipaikalle. Näin vaimoni nousevan taksista mukanaan minulle tuntematon mies. He lähtivät kävelemään porraskäytävää kohti. Menin sänkyyn. Ketään ei kuitenkaan tullut sisälle.

Vetäisin oloasun housut jalkaan ja otin avaimet mukaani. Menin hiljaa kellarin ovelle ja kuuntelin. Kuului vaimeaa puhetta. Avasin varovasti oven. Kellarikäytävä oli pimeänä, mutta pukuhuoneen ovi oli raollaan ja sinne tuli valoa saunan puolelta. Pukuhuoneen lattialla oli vaimoni ja miehen takit ja kengät.

Saunan puolelta kuului vaatteiden kahinaa. Kurkistin hämärästä pesuhuoneen puolelle ja näin vaimoni nojaavan seinään kädet miehen kaulaan kiedottuina. Miehen kädet sivelivät vaimoni pakaroita hameen päältä. Peräännyin pimeään käytävään ja jäin kuuntelemaan.

- Voi, miten minä haluaisin nussia sinua, mies sanoi.
- Kyllä sinä kohta saat. Anna minä lasken sinun housusi, niin saan hyväillä sinun jättikulliasi, vaimoni kuului sanovan.

Kuului vaatteiden kahinaa. Menin takaisin pukuhuoneen puolelle ja rohkaistuin kurkistamaan kapeasta oven raosta. Ensin näkyivät lattialla vaimoni sukkahousut, pikkuhousut ja rintsikat. Pari nojasi edelleen seinään. Kuulin vaimoni voihkivan. Hänen hameensa oli nostettu lantion yli ja avatut paidan napit paljastivat suuret rinnat. Näin miehen sivelevän suurella terskalla vaimoni häpyhuulia. sitten hän alkoi työntää terskaa vaimoni kosteaan rakoon. Kuulin vaimon parahtavan, kun terska katosi kokonaan hänen sisäänsä. Hän imi miestä kaulasta. Miehen pitkä kyrpä painui kokonaan kosteaan pilluun. Hnen voimakas työntönsä sai vaimoni nousemaan varpailleen. Mies veti kostean kyrpänsä ulos ja alkoi imeä vaimoni rintoja. Saatoin erottaa rinnoissa puremajälkiä. Olivat kai ehtineet syntyä ennen kuin itse olin paikalla.

- Mennään saunan lauteille, niin saat kunnolla jyystää minun pilluani, kuulin vaimoni sanovan.

Mies riisui nilkoissa olleet housunsa ja pari meni saunan puolelle. Avoimesta saunan ovesta näin, kuinka vaimoni laskeutui selälleen lauteille ja levitti jalkansa. Mies meni hänen jalkoväliinsä ja vaimoni ohjasi suuren kyrvän sisäänsä. Kuulin vaimoni huohottavan ja vaikeroivan nautinnosta. Mies työteli kiihtyvään tahtiin ja vaimoni parahti lauetessaan. Hetken kuluttua mies ähkäisi ja työnsi syvälle laskien siemennesteensä syvälle vaimoni pilluun. Näin vaimoni pumppaavan lanteillaan viimeisetkin tipat. Pari maksi päällekkäin ja kuulin suutelemisen ääniä. Vaimoni kädet hyväilivät miehen selkää.

- Tunnen sen jäykistyvän. Käydään pesulla, niin saat uudestaan, kuulin vaimoni sanovan.

MIes veti hitaasti puolijäykän kyrpänsä ulos. Vaimoni kohottautui käsi pillunsa suojana ja käveli jalat yhdessä pesuhuoneeseen. Sperma valui valtoimenaan pitkin reisiä ja osa tippui suoraan lattialle.

-Olipa se jättilasti, hän sanoi miehelle.

Peräännyin käytävään. Kuulin suihkun äänen ja sen hiljettyä kuulin, kun pari nousi lauteille.

Menin takaisin asuntooni. Puhelin ilmoitti tulleesta viestistä. Paula ilmoitti kaipaavansa. En uskaltanut lähettää vastaviestiä, sillä en tiennyt, olisiko se turvallista. Näkisimme jälleen viimeistään töissä tai vaikka aamulla, jolloin voisin soittaa "työasioissa".

2

13262

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kooysi

      Ihan OK. Vähän pituutta lisää, niin olisi ollut täydellinen.

      • Jyystireisiä

        Olimme jo pitkään samassa hotellissa ja tunsimme voimakasta vetoa huoneissa. Paula puristi lähtiessään varpailleen tipat pitkin reisiä. Avoimesta saunan ovesta tunsimme voimakasta vetoa lauteille. Anna minä lasken suihkun pitkin reisiä lattialle, vaimoni kuului sanovan. Hetken kuluttua mies ähkäisi ja vaimoni parahti. Mies ohjasi. Vaimoni kohottautui. Paula ilmoitti. Kurkistin. En uskaltanut jyystää, olisiko se turvallista. Kuului kahinaa ja näin sukkahousut ja suuren kyrvän.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      181
      2228
    2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      87
      1610
    3. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      182
      1454
    4. Nyt jäi velat perimättä

      Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
      Jämsänkoski
      14
      1304
    5. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

      RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
      Tv-sarjat
      44
      1114
    6. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      218
      1111
    7. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      45
      997
    8. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

      humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
      Ikävä
      98
      909
    9. Rakkauden kesä 2025

      Oletko valmis? 🥰
      Ikävä
      85
      845
    10. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

      Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
      Ähtäri
      49
      815
    Aihe