Vappuliikenteessä Clamour xx Business- mallilla. Pari rekkaa edessä ja tiessä mutkia mutkien jälkeenkin.
Millään ei näe mutkan taakse kuten pitäisi ja totuttu. Kaareutuvan valon ominaisuus kurkkia yläkautta puuston taakse on tänään hukassa.
Ei muuta, kuin drooni ilmaan sitten, lentämään edellä ja näyttämään kuvaa mutkan takaa. Olikos sen nousu kahdeksan painallusta oikealle ja sopiviin väleihin viisi kertaa OK?
Voi pi pi pi pirskatti mutka jo jäi taakse, rekat jurraa ja häkäpönttöjä tulee vastaan.
Ei tässä kerkiä vapuksi mihinkään. Iiiiik, vain 50 lasissa ja 6 astetta lämmintä. Mikä mph? Mailia tunnissa, mitä se on kilometreissä?
Ja miksi näyttää nyt mph? Ja Yhdistyneen kuningaskunnan malliversiot?
Voi pirskatin pirskatti. Simapäissään tuoneet minulle Kuningaskunnan version.
Eikun pysäkille. Ainakin nopeusmittari on saatava toimimaan. Settings - Inst. cluster - Display unit Speed-/odometer km or miles.
On jämähtänyt mileksiin ja hyljeksii kilometrejä vaikka mitä tekisi. Luulee olevansa Australiassa - Unidet King...
Olkoon, menoksi taas. Mitäh? Huolto myöhässä 31 päivää!
On se sittenkin simat imaissu, oli nääs huollossa ja katsastettiinkin.
Kyllä on vanhanaikainen kärry, ei ymmärrä matkanteosta mitään. Ei kai se kohta pysähdy kokonaan?
Otanpa itsekin simaa ja kohta katselen kärryn, jonka taulussa on väännettävät nappulat, käsivaihde ja vaijerimittari.
Menikö sima autolle?
Vapputotuus
2
278
Vastaukset 2
- Janapitkä
Täällä laskee aikaa. 26 pv huoltoajan umpeutumisesta.
Uusi ajanlasku on alkanut. X päinää autoni merkkihuollosta. Montakohan päivää on ikuisuus? - Janapitkä
Täällä laskee aikaa. 26 pv huoltoajan umpeutumisesta.
Uusi ajanlasku on alkanut. X päinää autoni merkkihuollosta. Montakohan päivää on ikuisuus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haapaveden upea kurvikuningatar
No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga1021270Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää
WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️89759Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin
Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.35681- 47667
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja118541Lidilikö Suomussalmelle
Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat30531Ei makeat pimut sytytä
sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol32516Upeaa Google!
Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö181489Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!
Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi23487- 59473