Vappuliikenteessä Clamour xx Business- mallilla. Pari rekkaa edessä ja tiessä mutkia mutkien jälkeenkin.
Millään ei näe mutkan taakse kuten pitäisi ja totuttu. Kaareutuvan valon ominaisuus kurkkia yläkautta puuston taakse on tänään hukassa.
Ei muuta, kuin drooni ilmaan sitten, lentämään edellä ja näyttämään kuvaa mutkan takaa. Olikos sen nousu kahdeksan painallusta oikealle ja sopiviin väleihin viisi kertaa OK?
Voi pi pi pi pirskatti mutka jo jäi taakse, rekat jurraa ja häkäpönttöjä tulee vastaan.
Ei tässä kerkiä vapuksi mihinkään. Iiiiik, vain 50 lasissa ja 6 astetta lämmintä. Mikä mph? Mailia tunnissa, mitä se on kilometreissä?
Ja miksi näyttää nyt mph? Ja Yhdistyneen kuningaskunnan malliversiot?
Voi pirskatin pirskatti. Simapäissään tuoneet minulle Kuningaskunnan version.
Eikun pysäkille. Ainakin nopeusmittari on saatava toimimaan. Settings - Inst. cluster - Display unit Speed-/odometer km or miles.
On jämähtänyt mileksiin ja hyljeksii kilometrejä vaikka mitä tekisi. Luulee olevansa Australiassa - Unidet King...
Olkoon, menoksi taas. Mitäh? Huolto myöhässä 31 päivää!
On se sittenkin simat imaissu, oli nääs huollossa ja katsastettiinkin.
Kyllä on vanhanaikainen kärry, ei ymmärrä matkanteosta mitään. Ei kai se kohta pysähdy kokonaan?
Otanpa itsekin simaa ja kohta katselen kärryn, jonka taulussa on väännettävät nappulat, käsivaihde ja vaijerimittari.
Menikö sima autolle?
Vapputotuus
2
197
Vastaukset
- Janapitkä
Täällä laskee aikaa. 26 pv huoltoajan umpeutumisesta.
Uusi ajanlasku on alkanut. X päinää autoni merkkihuollosta. Montakohan päivää on ikuisuus? - Janapitkä
Täällä laskee aikaa. 26 pv huoltoajan umpeutumisesta.
Uusi ajanlasku on alkanut. X päinää autoni merkkihuollosta. Montakohan päivää on ikuisuus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849