kevätmarkkinat

oliko markkinoilla paljon porukkaa.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en tiiä kun en käännä.

Äänestä

Siilinjärven aenut markkinatalloospäevä, muuten eletään 70-luvun suunnitelmatalloovessa. Neovostoliitto ee kuollunna, se vuan muutti Siilinjärvelle.

Äänestä
  • Ae mualima ku saen makkeet äettiinpäevänaarut:DXD Lisälussana savonkiel:DXD Kyllä myö savolaeset ollaan se tämän muan huumorheemo:DXDXD Voes ne muuttii ottoo meestä oppija:DXD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enpäässytulemaan kirjoitti:

oliko markkinoilla paljon porukkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu