Bi-naiset ja parisuhde

Polyamorinen

Onko täällä onnellisesti miehen kanssa seurustelevia bi-naisia, joilla on oma tyttöystävä tai yhteinen tyttöystävä miehensä kanssa? Oliko helppoa löytää ja kuinka te päädyitte siihen? Tosiaan, erityisesti toimivista suhteista haluaisin kuulla.

Samalla yleistä keskustelua polyamoriasta tällaisissa tapauksissa.

5

410

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nikel

      Vaimolla on suhde pariin pitää siitä että pari ottaa hännet kerran kuussa naitavaksi pilluva ja pyllyä.Katselen käykö hän miten kimaiseksi heidän kanssaan.Hän tykkää käydä parilla aina
      kerran kuussa.Pillu pysyy liukaampana heillä on kullitus päällä lähes aina.

    • Mieshenkilö_743

      Mä olin joskus 90-luvulla yhden vanhemman pariskunnan yhteinen "poikaystävä" monta vuotta. Joutuivat sitten muuttamaan toiselle paikkakunnalle ja homma hiipui välimatkoihin. Käytännössä yhteistä kolmisin olemista oli aika vähän. Pääasiassa seksiä kahdestaan jomman kumman kanssa tai kolmisin. Se varsinainen suhdepuoli pidettiin aika salaisena. Heidänkään ystävät tuskin tiesivät yksityiskohtia. Trion naispuolinen "osakas" mielestäni ole se joka tilanteesta nautti eniten. Hänen miehensä ehkä vähiten. Pariskunta mitä ilmeisimmin kuitenkin purki viimeisetkin estonsa ja avasi salaisimmatkin fetissinsä suhteessa. Käsitin että nainen ei halunnut naisseksiä vaan piti kahdesta miehestä ja myös kahden miehen katselusta. Sanoisin että olisi otollinen alusta juoruille, pahoille puheille ja selkäänpuukotukselle jos bi-suhteiden kanssa tullaan avoimesti kaapista.

    • Onnellinenpari

      Seurustelen naisen kanssa joka on bi.hyvin toimii.ja olisi tilaus kivalle naiselle mukavan parin seuraksi.pistäkää sähköposti osoite niin otamme yhteyttä.

    • Anonyymi

      Olen onnellinen ja suhteessa siis naimisissa. Mutta haluaisin sinua

    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      472
      6733
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      198
      4008
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2553
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      30
      2164
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      148
      1521
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      79
      1376
    7. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      86
      1238
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      71
      1214
    9. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      68
      1196
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1129
    Aihe