Olenko turhaan mustasukkainen, jos mieheltä on vuoden aikana hävinnyt n10 kondomia?
Hävinneet kondomit
Entiedävoinkoluottaa
8520
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hän on vemputellut niiden kanssa kuivia.
Mitä meinaa kuivia? :D
Sellainen seksilelun naintikin kuluttaa, jos ei halua pestä.
Hävinny kondomeja? Nepä onkin kalliita. Jos olis hävinny rahaa pari tonnia tai jotai muuta arvokkaampaa mut muutama kortsu. Hei herää jo.
No ehkäpä olet turhaan mustasukkainen ja ajatellut asioita liian pitkälle, mutta sinänsä itseä ainakin kiinnostaisi mihin kumppani on käyttänyt.
Eli siis ehkä tuossa ei aihetta mustasukkaisuuteen, mutta kyllähän tuollainen kiinnostaa, jos tuommoisen havainnon tekee, että mihin kumit on käytetty. Ihan sievästi kysymällähän asia selviää, tai toteamalla, että teit sellaisen havainnon, että sun mielestä kondomeja puuttuu ja aloit miettiä, että pitäiskö sun olla mustasukkainen. Toinen vastaa mitä vastaa, ei sitä kannata sen enempää alkaa tenttaamaan.
kuluuhan ne kun, vaihtaa talvikumeista kesä-
No ***** mitä vastauksia! Eihän ne nyt itsekseen mihinkään katoa. ne on käytetty ja jos ei sinun kanssa, niin sitten jonkun muun. Tietenkin, jos se on sulle ok etkä halua tietää ja jos sulla on lupa tehdä samoin, niin sittenhän asia on ok. Mutta onko näin? Mitä mies sanoo, jos kysyt? Onko teillä ylipäätään samat säännöt molemmille?
No, daa sherlock, juurihan tuolla kerrotaan miten niitä käytetty, vai luuletko niiden jotenkin neitseellisesti katoavan?