Iholla-sarjassa oleva Kristiina on siis jotenkin niiin itseään täynnä! Katsoin juuri jakson jossa hän meni hammaslääkäriin, ja alkoi itkeä hammaslääkärille että "kiitos kun otit mut vastaan ihmisenä!". "Vaikka tunnistit mut niin otit silti mut ihmisenä". IHMISENÄ! Lääkäri siihen kiusaantuneena jotain vastausta. Kuinka iso starba eukko luulee olevansa, kun lääkärissä pitää alkaa (kameran edessä) vinkua itkuvirttä. Muutenkin koko sarjan myötä on tullut Kristiinasta tosi vastenmielinen kuva - kaikki pyörii oman navan ympärillä, kaikki käytös tuntuu esittämiseltä, tyypillinen hesalais-sinkku olen niin busy ja hektinen elämä kaikki heti nyt ja katsoohan hei kaikki nyt varmasti mua!!! Muut tyypit sarjassa on kivoja, mutta Kristiina vaan alkaa etoa heti kun avaa suunsa!
Kristiina Komulainen oksettava
poisruudustapliis
51012
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eiko setin jokaisen esiintyminen ole juuri tuota ? Onko väärin kokea olevansa ihminen , ei idoli ,esikuva tai muu julkku ?
Ihan hirvee akka ja näyttää siltä kuin olisi toinen jalka jo haudassa. Viime iholla jakso jossa taas itkeä pillittää kun pikku likka siitä syystä ettei sormet toimi eikä pääse ajaan jollain pyörällä on kyllä sellasta skeidaa. Voi voi Komulainen raukka on sulla suuret murheet ??? En ihmettele sitäkään että ripuloit taukoomatta koska sen nyt näkee jo sun naamasta ja kropasta. Tee meille kaikille palvelus ja jää sinne Epsanjan kamaralle kun ketään nyt ei vaan kiinnosta !!!!!!
Komulainen on tyypillinen savolainen persjalka akka, aina valittamassa, nyt itkee radiossa on tv puolelle ei enää ole asiaa. Se on ko hirvikärpänen, imee uhrinsa (YLE) kuiviin eikä lopeta vaikka mitä tekis. Joskus toivoisin että kun hilseelläkin on määränsä niin miksei sitten Komulaisella.
Mahtava ja mukava muija, jutellu netissäkin sen kanssa, ihana ihminen.
PS! Kristiina, tiiät kyl kuka oon, samaa sukua ollaan ;)
Pika alan vaihdot suuntaan ja toiseen