Katselin wuojoen kartanon menulistaa näytti hyvältä ja monipuoliselta. Onkohan kellään kokemusta paikasta. Perunat ja lihapullat ei kiinosta.
Minne syömään äitienpäivänä
8
478
Vastaukset
- Kristallikruunutar
Miljöö upea ja kattaukset hyviä. Juhlallista.
- vaihtoehtonalaitakari
Eik sulla oo mitään kavereita joilta kysellä, vai haluutko vaan mainostaa paikkaa? Tai kehuskella ihan julkisesti et käyt oikeen ULKONA syömäs. Ot mukaas nakkisämpylä ja mee Laitakariin kivel syömään se. Siellähä vietät äitienpäivääs kuitenki.
- Silmillekinsyötävää
Olen käynyt useita kertoja arkilounaillakin , taidolla tehtyä ruokaa , ammatilaiset asialla upeassa ympäristössä .Suosittelen !
- Autoillaan.äitienpäivä
Pitää mennä sitten sinne,eipähän nämä paikkalliset kattaukset oikein nappaa. Ymmärrän toki niitäkin reppanoita jotka viettävät äitienpäivää ajamalla äiti ja anoppi ja oma vaimo autossaan kiveä katsomaan.
- Eorjokinen
Taidan tulla minäkin Vuojoelle!kun ei oikein tuo vaihtoehtonalaitakari nappaa,vertaillaan sitten ens viikolla makukokemuksia
- Jokin.taso
Kyllä oli hyvää ruokaa ja hyvä palvelu,menen kyllä toistenkin vuojoelle syömään. Oliko kukaan syömässä lihapullia ja perunoita pimeässä kellarissa,oliko maittavaa.
- ilmainenmainos
Onpa hiano ilmainen mainostemppu, tätähän voi jatkaa ihan loppumattomiin kommentoimalla vähän väliä...Ja tyhmiin menee täydestä!
- Kartanonkummitus
Hei ! Ei sun sinne kannata mennä , et kuitenkaan viihtyisi sellaisessa paikassa !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201777
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991598Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy481119Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?441010Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29939Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50866Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s46838Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37790Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56788Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37760