Olen ihastunut suhun Kai

Mitäs siihen sanot? :D
15577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Tiedän. Kaikki ikäväpalstalaiset on.

Äänestä

En kai mitään?

Äänestä

Onko tämä anagrammi?

Äänestä

Uskon sen kyllä honey.

Äänestä

Kai se sit on niin..

Äänestä

Livenä kun kerrot, saat vastauksen..

Äänestä
  • En taida kertoa. Pelkään, että vastaus särkee sydämeni lopullisesti...

    Äänestä

  • Onhan vastauksessa myös toinenkin vaihtoehto..

    Äänestä

mistä ajattelet sen olevan Kai? oletko kuullut hänen nimensä jossain?

Äänestä

Kaitsu on siihen tietenkin tyytyväinen.

Äänestä

Kai myös suhunkin.

Äänestä

Ap on nyt kyllä erehtynyt.. nimeni ei ole Kai..

Äänestä

Kai mäkin oon suhun ihastunut 😂

Äänestä

Kai on minun

Äänestä
  • Tykkään niin että. .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ndkdodkjf kirjoitti:

Mitäs siihen sanot? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu