Kiitos nakkilalaiset kun pilasitte yhden ihmisen elämän. Pienen kyläkoulun käyneenä sai armottomasti paskaa niskaan muilta. Sama jatkui yläasteella. Lopulta meni kiinnostus kaikkeen, välillä itsemurhaakin miettien. Toivottavasti koko kunta kuihtuu pois, en toivo yhdellekään nakkilalaiselle mitään hyvää, koko paikka on täynnä pahoja ihmisiä. Laitetaan paska kiertämään joten kehotan teitä kaikkia tässä ja nyt ampumaan itsenne.
Elämäni paskimmat vuodet Nakkilassa
Wowosldkwösjdjdlal
262033
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Kukas sun aamumuroihin on kussu?
Mees ny hoitoon
OP on oikeassa. Koko kylä tulisi polttaa. Järkyttäviä "ihmisiä" koko pelto täynnä.
Nakkila on hyvä paikka elää ja olla.Yyterin veroinen uimaranta,mahtavat palvelut,kaunis miljöö.Ihmiset ovat auttavaisia ja ystävällisiä.Parempaa paikkakuntaa ei ole.
Itekki oot nakkilalainen, kävitkö kenties Viikkalan koulun, en tiedä ja nyt pääsit ysiltä ja oot täällä huutelemassa, onneks olkoo vaa sullekkin.'
Kyllä minäkin olen saanut helvetisti paskaa niskaani koulussa, mutta en ole täällä perseilemässä.
Kävin,hyviä aikoja.Se on ikävää,hyvä ettet valita.
Oma on vikas, jos et viitti viedä elänääs eteen päin. Hanki vaikka töitä :)
Nakkilasta pois muuttaessa parenee elämän laatu huomattavasti. Näin vihdoin ensimmäistä kertaa myös ihmisiä. Jos Suomalaiset ovat kateellista kansaa on Nakkilalainen tämän listan ehdoton johtaja. Mitään et saa tehdä kun se on väärin ja jos jotain teet oikein niin on puolen kylää neuvomassa, kun kyllähän me osataan mutta sinä et. Nakkilan tulisi olla ensimmäinen paikka mihin ydinpommi aikoinaan pudotetaan.
Juu ei oo mikään top paikka nakkilas asunu koko ikäni siwakin vietiin pois
Paas poikete onnariin kauppa sekin on
Liikuntahalli kun tulee valmiiksi ja toinen kauppa vielä,sitten olisi kylä hyvä.100-200 uutta asukasta auttaisi paljon,eri asia kuka haluaa mettäläisten takapajulaan muuttaa.Kehittämistä löytyy,minä minä asenne ei auta.
Josson joku joutunut lähtemään täältäkin kustuaan kunnan ja omiin muroihin,sillon tällön palaa joku takasinkin isiensä maille kunnon ryssinyt asiansa muillamailla vierohilla =)
Kamalaa vihapuhetta ja kiihottamista .
Varo tätä aluetta:
https://www.silvafennica.fi/pdf/article497.pdf
Kyllähän koulukiusaamista muuallakin tapahtuu ku vaan nakkilassa :))
Lattialla kännissä makaan....
Ei vittu, kaikki traumatisoituneet potentiaaliset kouluampujat tulee Viikkalasta :D nimimerkillä Viikkalan koulun käynyt!
Ei tule. Viikkalan koulu on siivo miljöö.
Koska Kepa palauttaa järjestyksen?
heti kun joku 16v tyttö tarvii ojennusta niin geijo pyytää äitiään tuomaan kaupasta kaljakorin ja sen tuhottuaan hakkaa sen tytön ojennukseen ja/tai rikkoo mopoautosta ikkunat.
Ihme juttuja täällä.... Kyseinen ihminen on parantanut tapansa aikoja sitten eikä tee pahaa kenellekään. Idioottimaista kirjoitella täällä tollasia.
samasta paketista,yhtä idiootti niin itte kuin jälkeläisensä.
Vaikka sitte ois jojojojoke sattunut olemaan liukkailla geijjjon sijasta.
Mitä odotat nakkilalaisilta? Kyseisessä kylässä on kuitenkin yhdellä kädellä laskettavissa ne ihmiset, joiden älykkyysosamäärä on suurempi kuin jalassa olevien Nokian kumisaappaiden numero.
Huoh. 😐
hahahahahaahhahahahahjajahajajjajajajajajajaajjajajajajajajjajajajajajajabhahahhahahahahhahahaaa vituu äxdee voi ei
Hyvät juntit...Ilmasto lämpenee ja ei hyvältä näytä.Vaihtakaa autot polkupyörien ja liha vihanneksiin. Kiitos.