Kiitos nakkilalaiset kun pilasitte yhden ihmisen elämän. Pienen kyläkoulun käyneenä sai armottomasti paskaa niskaan muilta. Sama jatkui yläasteella. Lopulta meni kiinnostus kaikkeen, välillä itsemurhaakin miettien. Toivottavasti koko kunta kuihtuu pois, en toivo yhdellekään nakkilalaiselle mitään hyvää, koko paikka on täynnä pahoja ihmisiä. Laitetaan paska kiertämään joten kehotan teitä kaikkia tässä ja nyt ampumaan itsenne.
Elämäni paskimmat vuodet Nakkilassa
26
1939
Vastaukset
- Lorinaalautasella
Kukas sun aamumuroihin on kussu?
- Harjavaltaatommoset
Mees ny hoitoon
- Naccila
OP on oikeassa. Koko kylä tulisi polttaa. Järkyttäviä "ihmisiä" koko pelto täynnä.
- Paradisecity
Nakkila on hyvä paikka elää ja olla.Yyterin veroinen uimaranta,mahtavat palvelut,kaunis miljöö.Ihmiset ovat auttavaisia ja ystävällisiä.Parempaa paikkakuntaa ei ole.
- sdsfbg
Itekki oot nakkilalainen, kävitkö kenties Viikkalan koulun, en tiedä ja nyt pääsit ysiltä ja oot täällä huutelemassa, onneks olkoo vaa sullekkin.'
Kyllä minäkin olen saanut helvetisti paskaa niskaani koulussa, mutta en ole täällä perseilemässä.- Paradicecity
Kävin,hyviä aikoja.Se on ikävää,hyvä ettet valita.
- nmnmnmt
Oma on vikas, jos et viitti viedä elänääs eteen päin. Hanki vaikka töitä :)
- Teklassa
Nakkilasta pois muuttaessa parenee elämän laatu huomattavasti. Näin vihdoin ensimmäistä kertaa myös ihmisiä. Jos Suomalaiset ovat kateellista kansaa on Nakkilalainen tämän listan ehdoton johtaja. Mitään et saa tehdä kun se on väärin ja jos jotain teet oikein niin on puolen kylää neuvomassa, kun kyllähän me osataan mutta sinä et. Nakkilan tulisi olla ensimmäinen paikka mihin ydinpommi aikoinaan pudotetaan.
- Nakkilanhoods
Juu ei oo mikään top paikka nakkilas asunu koko ikäni siwakin vietiin pois
- nipaa
Paas poikete onnariin kauppa sekin on
- autalähimmäistä
Liikuntahalli kun tulee valmiiksi ja toinen kauppa vielä,sitten olisi kylä hyvä.100-200 uutta asukasta auttaisi paljon,eri asia kuka haluaa mettäläisten takapajulaan muuttaa.Kehittämistä löytyy,minä minä asenne ei auta.
- palluumuuttajia
Josson joku joutunut lähtemään täältäkin kustuaan kunnan ja omiin muroihin,sillon tällön palaa joku takasinkin isiensä maille kunnon ryssinyt asiansa muillamailla vierohilla =)
- Nakkirasisti
Kamalaa vihapuhetta ja kiihottamista .
- Asiallisempi
Varo tätä aluetta:
https://www.silvafennica.fi/pdf/article497.pdf - Nimimerkki24
Kyllähän koulukiusaamista muuallakin tapahtuu ku vaan nakkilassa :))
- beatnik
Lattialla kännissä makaan....
- Joujouii
Ei vittu, kaikki traumatisoituneet potentiaaliset kouluampujat tulee Viikkalasta :D nimimerkillä Viikkalan koulun käynyt!
- Kepa_rules
Ei tule. Viikkalan koulu on siivo miljöö.
- suomaton
Koska Kepa palauttaa järjestyksen?
- sheriffi
heti kun joku 16v tyttö tarvii ojennusta niin geijo pyytää äitiään tuomaan kaupasta kaljakorin ja sen tuhottuaan hakkaa sen tytön ojennukseen ja/tai rikkoo mopoautosta ikkunat.
- Shell
Ihme juttuja täällä.... Kyseinen ihminen on parantanut tapansa aikoja sitten eikä tee pahaa kenellekään. Idioottimaista kirjoitella täällä tollasia.
- samaapaskaa
samasta paketista,yhtä idiootti niin itte kuin jälkeläisensä.
Vaikka sitte ois jojojojoke sattunut olemaan liukkailla geijjjon sijasta. - Awake
Mitä odotat nakkilalaisilta? Kyseisessä kylässä on kuitenkin yhdellä kädellä laskettavissa ne ihmiset, joiden älykkyysosamäärä on suurempi kuin jalassa olevien Nokian kumisaappaiden numero.
- Shell
Huoh. 😐
- xddddd
hahahahahaahhahahahahjajahajajjajajajajajajaajjajajajajajajjajajajajajajabhahahhahahahahhahahaaa vituu äxdee voi ei
- pawempitulevaisuus
Hyvät juntit...Ilmasto lämpenee ja ei hyvältä näytä.Vaihtakaa autot polkupyörien ja liha vihanneksiin. Kiitos.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita
sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi1795655Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä
On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..1035594Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä
Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi1864583Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään
voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa514023Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään
mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät613910Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin
ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali313556Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen
Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?1291320En koskaan tule sinulle tätä kertomaan
Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.181275- 17988
Jotenkin tämä
tilanne taas eskaloitui ja saat mut roikkumaan täällä palstalla. Turhaan. Ei nämä tekstit sua koskaan tavoita. 😭33950