Komea Juha

Joskus oli kokkiopettajana todella hyvännäköinen mies nimeltä Juha. Pitkä ja tumma, kaikki tytöt (minä mukaanlukien) häntä kuolasivat :) harvoja miehiä, joille sopi silmälasit.
157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oliko amisopen paperit vai oliko ns valeoåettaja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MitähänKuuluuHälle kirjoitti:

Joskus oli kokkiopettajana todella hyvännäköinen mies nimeltä Juha. Pitkä ja tumma, kaikki tytöt (minä mukaanlukien) häntä kuolasivat :) harvoja miehiä, joille sopi silmälasit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu