Kuinka saan orgasmin

anonyyminainen

minulle on vaikea saada orgasmi harrastan seksiä ainakin neljä kertaa viikossa mutta en saa orgasmeja voisitteko miten te saatte orgasmeja kiitos!

6

207

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miksi olen ymmärtänyt että kaikki ei saakaan sitä orgasmia.monesti orgasmin saamiseen on auttanut kunnon esileikki ennen varsinaista aktia...ja sellanen kunnon esileikki eikä mikään tisun nuolasu ja pillun lipaisu vaan ihan ajan kanssa aistien herättely.itse nautin pitkistä esileikeistä ja olen huomannut että se ainakin antaa paremmat mahdollisuudet naisenkin saada se orgasmi...monesti kokeiltu ja toimivaksi todetti..ei aina satavarmaa mutta enimmäkseen toimii.onko teillä kunnon esileikit vai?

      • kiitos neuvosta!


      • anonyyminainen kirjoitti:

        kiitos neuvosta!

        Oma kokemus vaan tuo


      • markwell1978 kirjoitti:

        Oma kokemus vaan tuo

        Ja itsekin enemmän innoissaan ja enemmän kiihottuneessa tilassa kun on kivasti ajan kanssa aisteja herkistetty😙


    • löydä-omasi-

      Hankaamalla ja hinkkaamalla voi saada, mutta ajatuksen voimalla paremmin. Enemmän fantasioita mukaan toimintaan, niin onnistuu parhaiten. Jokaisella on yksilölliset kiihottumisjutut, jotka laittavat kehon nauttimaan.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      416
      1670
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      808
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      38
      757
    4. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      29
      714
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      55
      691
    6. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      44
      645
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      417
      634
    8. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      553
    9. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      88
      537
    10. Nainen, olet ihanin maan päällä

      Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa
      Ikävä
      30
      492
    Aihe