En tiedä onko mulla joku 50v villitys mutta tulee huorailtua salaa eri miesten kanssa eri paikoissa.
Salaan tämän elämäni perheeltäni, olen hyvin toimeentuleva nainen. On nuorta ja vanhaa, kaikenlaista. On salatreffejä ja päivätreffejä ruokiksella. Olen jotenkin addiktoitunut seksiin, en ihmisiin. Mietin vain sitä jännitystä ja kiellettyä hedelmää:)
Huorailua nykyään
8
1278
Vastaukset
- Tepaterska
Tuttu tilanne itse kaipaan sexiä koko ajan useamman naisen kanssa
- Tuttutie
Aloittaja on tuskin ainoa kypsempi nainen jolla moinen villitys, uskoakseni teitä on melko paljon. Halu tuntea toisen alaston vartalo omaa vasten hyväillä, nauttia.
Hävetköön se mies, joka ei kiimaista naista auta! Siitä on minullekkin tullut himo.
- Henkka1111
Missäs päin vaikutat, saanko meili osoitteen?
- Henkka1111
Vittu mikä turhautunut MUNATON mulkku. Syntynyt löylykauha perseessä.
Missäpäin asustelet? Voisin tulla nussimaan. Olen 18v mies ;)
- LauriPorvoosta
Mulla kai on joku 60v kullitus kun mulla on samat oireet. Olen 58 ja vaimo 48, ja seksiä harrastetaan 3-4 kertaa viikossa mutta sekään ei mulle oikein riitä. Melkein joka viikko on käytävä vieraissa..... auttakaa nyt hyvät naiset.
ps. JA IHAN ILMAN LÖYLYKAUHAA!!!!!- äähähäää
Työnnä löylykauha perseeseen kaappihomo runkkari
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1237084Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam644846Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk743764Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,272884Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni432549Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t241957Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei2091485Martinan prinsessahäät peruuntui
Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.3191274Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona
Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on421085Läski nainen.
Epävarmuus ei haittaa. Vaikka se paistaa sinussa syvältä, en aio iskeä heikoimpiin kohtiin, tai rutistaa en läskeistä.58942