Ja sun on hyvä tietää myöskin se

että mä en mun exää ottaisi takaisin missään tapauksessa vaikka se sitä yrittäisikin joten sitä ei tarvitse miettiä.
2228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä en tiedä mitä uskoa enään. Kuka luonasi kulkee ja kuka ei. Ja kenet otat mutta toisaalta olethan upea joten kelpaat kyllä.

Äänestä

Kelpaat kelle vaan
Kuuntelemaan sängyn päädyn hellää narinaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskothansenn kirjoitti:

että mä en mun exää ottaisi takaisin missään tapauksessa vaikka se sitä yrittäisikin joten sitä ei tarvitse miettiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu