Porsche Panamera tiilimäen nesteellä.

Oli tankkaamassa pentsiiniä. Keski-ikäinen puumanainen otti tankin täyteen ja käväisi maksamassa. Lähti sitten mukavalla mörinällä kakkostielle. Kysysin mistäpäin olet ja hän sanoi että Naantalissa asuu kesät. Auto oli Andorran kilvissä ja vaikutti aivan uudelta. Vaikka olikin valkoinen, kelpaisi mulle ihan hyvin..
11492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Panamera on hieno peli. Siinä on kokoakin jo ihan riittävästi. Ja voimaa.

Äänestä

Näitä on Porissa. Eräs Audi S8 vaihtui vm. 2017 Panamera turboon. Se on sitä, kun 150 000 euroa autonvaihdon välirahana parin vuoden välein ei tunnu missään ;)

Äänestä

Vai että ajaa Porssella ja otti tankin täyteen? Jo on, kyllä pitää olla rahoissaan oleva jötkäle kun tankin täyteen ottaa. Minä olisin ottanut Porssen tankkiin vaan vitosella.

Äänestä

Mulla on Porschen kaukainen sukulainen. Volkswagen ja tankkaan senkin tankin aina täyteen. Joten täysi tankki takaa yleensä pidemmän matkan. Mm huomenna Naantalin torille kahville välipalavankkuriin. Vaikka olenkin ihan syntyperäinen Porilainen.

Äänestä

Porilainen tänään Naantalissa. Porsche Panamera oli parkissa satamassa. Pistin gloffin viereiseen ruutuun. Ikään kuin imemään voimaa.

Äänestä
  • Mää potkasin sun gloffii kylkee :D

    Äänestä

  • HahJaPaskat kirjoitti:

    Mää potkasin sun gloffii kylkee :D

    Siinä olis käynyt huonosti. Vaimo oli koiran kanssa autossa. Olisit joutunut nuolemaan naarmut pois. Vaimo tykkää siitä.

    Äänestä

  • Patenpullakaffeelle kirjoitti:

    Siinä olis käynyt huonosti. Vaimo oli koiran kanssa autossa. Olisit joutunut nuolemaan naarmut pois. Vaimo tykkää siitä.

    Se koira nuolee vaimon naarmua :D

    Äänestä

  • DokiKeksitty kirjoitti:

    Se koira nuolee vaimon naarmua :D

    Lähin mikä sinulla muistuttaa pimppiä on kätesi. Nuole sinä vaan sitä.

    Äänestä

  • Siis jostain autosta oli löpö loppu,niinkö.No yleensä sitä ostetaan huoltoasemalta.Ja kuskikin nainen,jessus.Oli ollut jollain jänskä päivä.

    Äänestä

  • löpölöötäkö kirjoitti:

    Siis jostain autosta oli löpö loppu,niinkö.No yleensä sitä ostetaan huoltoasemalta.Ja kuskikin nainen,jessus.Oli ollut jollain jänskä päivä.

    Tältä kyseiseltä naiselta oli Benziini vähissä. Erittäin kaunis keski-ikäinen nainen. Ja tankkasi itse tottuneesti. Eipä näe tänä päivänä usein.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Molemmatoliskelvannu kirjoitti:

Oli tankkaamassa pentsiiniä. Keski-ikäinen puumanainen otti tankin täyteen ja käväisi maksamassa. Lähti sitten mukavalla mörinällä kakkostielle. Kysysin mistäpäin olet ja hän sanoi että Naantalissa asuu kesät. Auto oli Andorran kilvissä ja vaikutti aivan uudelta. Vaikka olikin valkoinen, kelpaisi mulle ihan hyvin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu