Aina siitä ohi kävellessäni toivon, että olisit ulkona tai tulisit ulos. Melko harvoin toiveeni toteutuu. Olis ihanaa saada taas jutella sun kanssa...tarvitsisin sitä.
Tämä on J-miehelle tuohon vähän matkan päähän.
Tämä on J-miehelle tuohon vähän matkan päähän.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tai ei meidän tietenkään mikään pakko ole nähdä, jos et nähdä halua.
Ja kun saisi vielä ilman mitään kiirettä tavata <3
Pyydä aikatyhjäfiilis, vaikka ajelulle? Tai lenkille jonnekin metsäpolulle. Itse myös toivon, että hankalasta tilanteesta huolimatta eräs J mies, tästä minun läheltäni haluaisi tavata. Tavata joskus ilman ikuista kiirettä, joka useimmiten on paikassa jossa näemme. Itse en uskalla tapaamista ehdottaa, vaikka niin haluisin... En kyllä kehtaa hänen asuinpaikkansa ohi kävelläkkään. Joskus joudun autoilemaan, sekin jo nolottaa. Taidan olla ihan nolo!
Mennessäni ole ukkomiehiä ulos pyytänyt, kun vapaitakin miehiä on olemassa. Olen sellainen tyttö joka osaa flirttailla tarvittaessa kaikkien kanssa, mutta kaikkien mukaan minä en lähde.