et kännissä sulla ei liiku mikään muu päässä ku seksi? :D
Miten musta tuntuu
eihyväeihyvä
19450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Nyt oot asian ytimessä.
No ei tosiaan.
Päinvastoin. Hyvä kalja korvaa seksin mennen tullen.
Siinä on mies minun makuun :D
mitteniin?
haluaisin kuintekin naiseen jos olet niin ihan terveen"suhteen"
mutta suhde ei ala seksillä ja jos se menee sen eelle et oikeesti tutustisit naiseen joka sua oikeesti kiinnostaa niiin.... en tiiä mitä ajatella.
ei tietenkään.
Vaikka tavallaan alkoi jo :DDD
kieltämättä "meidän" kohtaaminen oli sellainen seksuaalissävytteinen.
Olis pitänyt olla vähempi päissään niin oisin pistänyt "rajat" sulle ja kuumottanut kysymyksillä :DDD Mut sit olisit kuitenkin karannut, niinku sä teit sit kuitenki muutenki ;D
Hyvää yötä.
Halusin kovasti olla lähellä.
Huomenta :)
Päinvastoin, selvin päin ei liiku muu päässä kuin seksi..
Sama ongelma minullakin. Ja tietyn miehen kanssa.
Mitä sitten?
No sitä sitten että sulle soveltuu varmaan paremmin sitten ne seksisuhteet yms. ennemmin kuin parisuhde.
Samaa mieltä, tuon kaltaiseen mieheen, joka liikkuu kännipäissään vain seksi mielessä, on hankala luottaa. Kyllä sitä on itsestään ja käytöksestään vastuussa silloinkin eikä kukaan parisuhteeseen haluava edes halua alkaa, kun joutuu miettimään pitääkö mies itsensä hallinnassa vai ei, vai sortuuko toiseen pimppaan. Parisuhde on aivan jotain muuta kuin vahtimista tai toisen kontrollointia ja hallintaa.
Ootko ap. päissäs nyt?!
Olin tuolloin mut nyt en ole.