Vieläkö kaipaat vähän kohennusta äitisi imagoon? Pian sun historian tuntee kaikki. Ja sen sun mammas joka esittää hienostorouvaa, jonka mies tappo itsensä. Paljon on sattumia ja karman lailla piinataan takaisin. Joka ilta jatkuu pienen runon lailla, ihania pikku sukupaljastuksia.... Historia on ihmeellistä ja tulevaisuus sitäkin parempi, se ei vaan menee jakeluun. Annetaan takaisin joka viikko palautan sitä itseään oikealle omistajalle.
miten menee tytsi?
niinsitämennään
4254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
mitä vitun väliä? Jos et ole naisesta kiinnostunut, kilin vittuakaan sulle kuulu naisen sukuasiat. Jokaisella löytyy suvusta joku joka on ottanut itteltään hengen, ei se ole mikään häpeä. Sä taidat olla päälles pudonnut ja vammautunut kun tollasia aivopieruja tänne näpyttelet.
Samaa mietin. Mitä siitä sitten, jos on isä tehnyt itsarin? Tuskin se mikään salaisuus on, jos noin on käynyt. En ymmärrä aloittajan motivaatiota yhtään.
Sairas ihminen sairaat jutut.
Ei ole mitään itsaria tapahtunut...sinä valehtelet