Martina reppana EI erota toistaan, kun TULEE jätetyksi ja kun jättää..
Kovasti kieltää tämänpäivän seiskassa miten EI OLE JÄTTÄNYT THERMANIA.
Sitä ei kukaan epäile.
Sitä on odotettu jo pari vuotta, että Therman eroaa Martinan kaltaisesta LORTOSTA.
Joka ei pysty viemään loppuun mitään, minkä on aloittanut.
Äitinä on ollut kahdelle tyttärelleen täysin ala-arvoinen psyk paatti/narsisti,joka on
hyötynyt lapsistaan, ei muuta.
Kovasti kieltää tämänpäivän seiskassa miten EI OLE JÄTTÄNYT THERMANIA.
Sitä ei kukaan epäile.
Sitä on odotettu jo pari vuotta, että Therman eroaa Martinan kaltaisesta LORTOSTA.
Joka ei pysty viemään loppuun mitään, minkä on aloittanut.
Äitinä on ollut kahdelle tyttärelleen täysin ala-arvoinen psyk paatti/narsisti,joka on
hyötynyt lapsistaan, ei muuta.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sinne män Espanjan huvila, sinne män Hankon hevoskartano, sinne män luxsus asunto, sinne män luxus vene, sinne män ykistyiskone...Sinne Män kaikki...
Eiköhän ne huvilat, hevoskartanot, luxusasunnot ja lentokoneet ole siellä missä ennenkin.
onhan ne paikoillaan. vaan eivät ole mun, ei ole koskaan olleetkaan. ulosottovelallinen leveilly, muiden omaisuudella monta vuotta.
Nimenomaan hyötynyt vain lapsistaan, kuten äitinsäkin aikoinaan.
Joko Martinallakin on putkitissit ja koukkunokka?
Martinalla on roikkusilarit ja ruma vähä-älysilmät sekä naama, hän myös on perinteinen persjalkainen suomalaisnainen.
Ruma, tyhmä ja hullu.
Hitto sulta unohtui koukkunokka ja putkitissit.
Steffekin on vetänyt eropuheet takaisin. Ei siis tule eroa. Martti on kovin nyreissään, että heidän suhde ei kuulu kenellekään, eikä enää aio tuoda parisuhteeseen liittyviä juttuja julkisuuteen.
EIPÄ! Silloin, kun menee hyvin: "mieheNI" "PupuNI" jne. tai kun esitellään lahjaksi saatuja veskoja ym., niin julkisuus on enemmän kuin hyvä, suorastaan: kadehtikaa te, joilla ei tilillä ole katetta.
Martsu ei vieläkään ole ymmärtänyt ettei peli mene niin, jos itse on kerran (jos toisenkin) tuonut julkisuuteen kaiken, siis KAIKEN, niin sen jälkeen julkisuuden säätely ei ole enää omissa käsissä.
Martina on patologinen valehtelija hullu seko idiootti, kuuluisi hoitoon, ei hoitamaan lapsia.
Martinan patologiset selitykset ja varmasti hulluuteen yltävät komennot kotona.
Toivottavasti Stefulla voimia päästä hullusta akasta irti nyt vihdoin viimein.
Kyllä minäkin uskon ettei tässä ollut mitään perää... oli uutisankka
Martina on narsisti joka ei usko tulleensa jätetyksi. Hyvä Stefan! SUPPORT STEFAN! t. Pelastetaan Stefan Martinalta -suomi24-ryhmä
Vanhan rattijuoppo-salapanon ameeban aivoilla ei vaan pysty käsittelemään asoita normaalisti. Sen suodatin on tukossa. Menee puurot ja vellit sekaisin.
Asioiden vääristely ja suora valehteleminen on sillä jokapäiväistä hommaa, eikä se enää kykene puhumaan/ ymmärtämään totuutta.
Tuskin se edes itse erottaa aitoa totuutta ja harhaista kuplamaailmaansa toisistaan.
Onpa erikoinen face päivitys Stefanilta. Tiesi jo varmaan kirjoittaessaan mitä siitä seuraa. Martina ei halua kommentoida Stefanin toilailuja.
"Toilailu" , mitä ihmettä tuo tarkoittaa? Onko se vitsi vai? Stefanilla on hyvä huumorintaju jos tuo on vitsi.
Miksei Martina halua kertoa toilailusta nyt? Kaikki muut jo nähdään snäpis , koko elämä tunti tunnilta.
Ei tuo liitto kauan kestä. Mitään ei jäänyt kun ihana tyttö
Kaks ihan sairasta yhdessä. Narsismi on kauhea sairaus ja sellasta ei jätetä vaan hän toteaa ihan pokkana etten ole jättänyt pupua. Kaikki on hyvin, muut vaan on paskoja. Normaali puoliso kävisi kysäsemässä ukolta ekana et jätiks mut, mutta koska viimeksi on oltu puheväleissä. En ostaisi pupulta asuntoa, liekö aineissa kirjoitettu vai miksi viesti katosi.
Ja mikä hitto on tuo rekisteröidyssä parisuhteessa, therman—aitolehti—perheen oma hauska sisäpiirivitsikö, samoin kuin jänöjussin keskisormennäyttö. Onpa hauskaa. Yhtä hyvä ja omalaatuinen huumorintaju kuin Mäntylällä.
Antaa yhtä huonon kuvan molemmista... vakka on kantensa valinnut... heistä on hauskaa antaa julkisuuteen tietoja ja sitten peruuttaa ne ja kaiken päälle syyttää lukijoita heidän yksityisasioihin puuttumisesta... noh... voiko enää sekopäisempää paria olla😵
Tainnu Therman olla promilleissa (tai mitä lie nauttinut), kun laittoi päivityksen. Ei niin pientä pilaa, ettei totta (vähintään) toinen puoli. Oikeastaan aikasta säälittävää hommaa. Taitaa Therman olla tosissaan Aitolehden pihdeissä (kiristys?). Kohta varmaan tulee puspus-kuvia, matkoja ja pari uutta veskaa - josko edes riittää lepyttelyksi tässä casessa. Kuka viittii roikkua tuollaisessa suhteessa rahan ja lapsen takia. Jessus!
tuskin uskos eroa, vaikka ukko vihittäs toisen muijan kanssa. jos menee hyvin miksei nähdä rakastavaisten pusipusikuvia.
Onhan jassokin ollu suhteessa Rikun kanssa yli vuoden, vaikkei Riku edes tiedä koko suhteesta.
Toi suhdehan on sairas ,kaikkihan sen tajuaa paitsi horo itse kun ei aitoja tunteita tunnista nyt on pelko persiissä jos toi hiiri mieheks ois tällä kertaa tosissaan ja lähtis kaikki huolella rakennettu pilvilinnahan siinä romahtais ja jäis tyhjän päälle uikuttamaan, kovin kauan ei julkkuus elätä jos ei ole mitään sisältöä tarjota