joka osoittautui täysin epäluotettavaksi, keskenkasvuiseksi. nyt jälkeenpäin ajateltuna sehän nautti kun sai minua satuttaa ja uskoin sen valheet. aion päästä yli tästä mustasukkaisuudesta, olen vedätetty nainen, tunteillani on leikitty. sattuu... mutta tiedän nyt että sulla on omia ongelmias sun omien katkerien kokemustes takia. inhottaa vaan kun olen jo kokenut raskaan pettymyksen, niin taas tuli.... joo, no, eipä auta jäähä märehtimään. hlun löytyää uuden ja todellisen miehen, ja jos sellaist ei ole olemassakaan, niin varmasti tulen olemaan onnellisempi mitä sinun valheittesi verkossa. joo, hyi, ei kiitos, ei kiitos enään. et ansaitse yhtään ajatustakaan enään multa eikä sun avovaimos tai kukaan muukaaan naikkonen, siitähän tuolla köpöllä kuulemma riittää. olet elämäni suurin virhe..... niin kuin olisit heinähangolla iskenyt sydämeeni ja vieläpä väänsitkin sitä sen sun avovaimos kanssa. teit paljon pahaa minun jo ennestään hauraalle mielelleni. miksi, jotkut nautivat kun saavat kostaa. muille..... minä en sellaseen alennu. ennemmin meen vaikka terapeutille ...olit mulle niin paska. nauroit kun yritin keskustella syvällisiä. et ole ollenkaan minun kanssani samalla aaltopituudella, et ollenkaan, et ollenkaan. ja se sun avovaimos tulee huomaamaan minkälisen hirviön kanssa on tekemisissä, ei osaa ollenkaan käsitellä omia tunteitaan. . siksipä siitä onkin tullut hirviö. hyi. pysyttele kuule uukko kaukn minusta. sinusta on mukavaa tehdä syntipukki. kun olet tuollainen kusipää. halusit vain pyrkiä yhteen asiaan, sillä uultavasti oletkin yhdessä tämän nykyisen kanssa. asuu muualla ja seksiä tulee.... siksi te olette yhdessä :
olenkatkeraexästä
2
338
Vastaukset
- Tässäsullevähänajatusta
Miten tuollaisesta ukosta voi olla katkera? Päivastoin ole onnellinen ettet ole se hänen avovaimo ja pääsit eroon hiekkalaatikkolapsesta, joka ei välttämättä kasva aikuisen tasolle ikinä. On siinä avovaimolla kasvatettava, he elävät äiti-poika suhteessa ja mies etsii jälleen sitä, jonka kanssa voisi seurustella ja viettää kivoja hetkiä sen arjen harmauden keskellä, kun pirttihirmu akka nalkuttaa joka asiasta kotona. Sen takia on tärkeää, että kaikki miehet aikuistuisivat sieltä vahvojen äitiensä helmoista ensin itsenäiseen ja vastuulliseen elämään ettei siitä perhe-elämästä tulisi sitten jotakin tuon kaltaista.
- petturinavokki
no niimpä. alan olemaan onnellinen että silmäni aukesivat. ittellä ei ole suhdetta niin sehän se vähän hiertää. ja ketä tahansa en kelpuutakaan. tartten aikuisen miehen (henkisesti niin). tänään sen avovaimo ajeli taas vastaan. ja tietenki tuli mieleen, että voi voi. on kyllä hölmö nainen, että tommosta pukkia kattelee. se on varmaan sekottanu sen pään ..... herääminen on varmaan traumaattinen kun joskus tajuaa mihinkä on sekaantunut.. mietin, että kerronko sille kokemukseni, mikäli tulisi lenkillä vastaan. en tiedä. pitäisi kertoa mahdollisimman neutraalisti niin ssaattaisi mennä jakeluun. sitten ukko puhuisi sen ympäri, luultavasti... surullista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648