olen päässy syvälle...

Hänen mieleen...ja koko soppaan.:D
17390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

mitä jos alettas joskus seukata ja mun hyvä ystävä eottas sulle seksii?

kosk mulla on yks ystv jokak haluis panaa sua tai että paiasit sitä.

tuutte olemaan kutenkin kahestaan varmasti humalassa j aestottomina ja teillä on hauskaa


ja s elirkuttelee sulle niin miten toimit

Äänestä
  • Sä puhut ny miehest?

    Äänestä

Eipä siltä vaikuta. Jospa olet päässyt syvälle omiin suuriin luuloihisi, hautaudu sinne.

Äänestä
  • Kyllämä vähän olin monttuauki, kun tajusin mistä ne jutut on saaneet alkunsa. :O!

    Äänestä

Näin olet hämmentänyt jo vuosia kakkonen. Eikö kuitenkin vituta kun ei suostu eroamaan. Mullakin on sua kohtaan kasvanut katkeruus tästä sopan keittämistä. Toivottavasti joskus älyät lopettaa tämän sopan keittämisen. Enää en anteeksi anna tekosiasi enkä sitä minkä sopan aikaan sait. Syljen kasvoillesi jos kohdataan. Turha tulla vittuilee että ukko tämän aikaan saa kun se on se joka roikkuu. Koska tiedän sinun pyyntösi aikanaan sinä olet se roikkuva.

Äänestä

onneksi ei ole minun soppa, eikä minun mieli.

Äänestä

kusen ja paskon sun silmiin ja suuhun

Äänestä

joku huumehouruissa tänne kirjoittanut.. ja tunkeeko se sun kaljamahainen alaikäisiä tyttöjä ahdistellut rekkis tosiaan reikiisi tavaraa? Olet ennenkin siitä tänne kertonut. Sairaat huvit jollain, hyi h.lvetti, mutta näkyyhän se sun olemuksestakin.. hyvä kun jouduit eläkkeelle muita vainoomasta.

Äänestä
  • Spämmätään TRiston oluenhakuraporttia ja tungetaan tyhjät pullot toistenne sisään kertoen siitä tänne sumi24:lle.. sitten kun lipsahtaa liikaa niin viestit poistetaan samantien, vaikka ylläpidolle ilmiannettuja poistetaan vuorokaudenkin viiveellä. Hmmmm, merkillistä on.

    Äänestä

Kyllä ne lääkkeet pitäisi syödä muuten luulee mitä sattuu.

Äänestä
  • Heheh. No mää katoin sen vierestä.

    Se et hänen "exä" juntti idiootti narsisti Vituttaa viekuu.

    Äänestä

saanko pannaa sun arkaan pyllyyn jo tas?

Äänestä

no saat, mut seuraavan kerran mennään mun pillin mukaan.
ei yhdyntöjä ollenkaan,
pelkkiä hipelyitä ja helliä väristyksiä
ja niistä johtuvia orgasmeja

Äänestä

Tähän kaikkeen. . Miksi tämmöinen soppa? Mutta niin makaat kuin petaat. .

Äänestä
  • nyt entisiin vielä 300 euroa lisää, mutta tulet kyllä maksamaan korkojen kera kaikki takaisin.. ja laillisen tien kautta.

    Äänestä

aurinko meni pilveen, ennen kuin ennätin pakata bikineitäni reppuun ransulle lähtöä varten. Täytyy sitten vaan tyytyä suuntaamaan kohti kirjastoa. Jos vaikka löytyisi jotain hyvää lomalukemista. :-)

Äänestä

Muusta en tiedä, mutta tämä "bimban pullat" on suomi24 palstan paras nimimerkki :D Hymyilen joka kerta itseni ratki, kun näen Bimban pullan täällä käyneen :D :D Ihan paras, joten otetaan sille, kippis! :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bimbanpullat kirjoitti:

Hänen mieleen...ja koko soppaan.:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu