Odottamisen arvoinen hetki kanssasi

salamyhkäinen_mies

Unelmoin vieväni nenäni leuallesi, niin että tunnet sen kihelmöinnin, kun hivellen hivuttaudun poskellesi - pieni suudelma ja näykkäisy korvasta, pieni ja hellä silitys käsivartta pitkin.

Katsot minua upottavin silmin, jotka ovat valmiina ahmimaan minusta kaiken, mitä niille tulen antamaan ruuaksi.

Kiusaan sinua.
Et vielä saa suudelmaa suullesi, vaikka odotit jo niin. Sen sijaan alan hyväillä kaulaasi, hieron selkääsi ylhäältä alas kepein sormenpäin. Alhaalta nousen ylös, otan käsistäsi kiinni ja teen saman kuin alussa - mutta nyt saat sen suudelmasi. Olet suloisin.

Opettelemme vasta toisiamme: mistä kosketuksesta kumpikin tykkää - mutta se lämpö ja se sähkö meidän välillämme saa meidät unohtamaan kaiken ujostelun, ja hitaasti mutta määrätietoisesti suutelemme toisillemme nautinnon.

Sinulla on pehmeimmät posket. En malta olla hyväilemättä niitä omillani. Samalla voin kuiskutella korvaasi, puhaltaa korviisi saman tulen, jonka jo koin pehmeiltä huuliltasi.

Mutta eihän tämä vielä riitä! Olen niin tavattomassa kiimassa sinusta nyt!

Jokainen paikka sinussa on hyväiltävä läpi korvan juuresta kaulalle, kaulalta vatsalle - ja vatsalta käteni vaeltavat ihanalle pepullesi, samalla kun kutittelen kielelläni tissejäsi. En malta olla paikallani kiimani vuoksi. Samalla sinunkin peppusi liikkuu rytmikkäästi ja mukaudun samaan tahtiin. Olemme kummatkin valmiita yhdyntään: haluat tuntea kivikovan kaluni pillussasi ja minä haluan kokea lempeän mutta tiukan syleilysi, joka ottaa mut tänä yönä eikä päästä milloinkaan. Viimeinkin vapautamme sen, mitä olemme padonneet toisiltamme!

Vapauduttuamme tunnemme yhdessä sen kihelmöinnin, olemme väsyneitä, mutta jaksamme tapittaa toisiamme huumautuneisiin silmiimme. Uni vie lopulta voiton.


Mieheltä naiselle.

18

1113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kahviaja

      Kahvitaukotarinointia.

      • nukkuttaishyvin

        Iltasatunakin kiva.


      • Elluhalloyb

        Uhuh...
        Olipa ihanaa....
        Haluaa lisää....👁 👁😘


    • nyt_lähtee

      piiskova etelän tuuli
      toiveen hartaimman kuuli
      pois ota rumentava trombien roska
      sen täytyy pyöriä muualle koska
      läpimädälle maailma mitään ei voi
      kauniimpi suo meille aamunkoi
      pyöritä myös lakeijansa ansionsa mukaan
      teoistaan vastaamatta jäädä ei voi kukaan
      paha aina palkkansa täällä lopulta saa
      rauhaan sulkeutuu jälleen kaunis maa

      • hdhgdhdh

        Ja sinäkö todella kuvittelit mun ton kirjoittaneen? Itse olet yks vitun sairas painajainen omassa kuplamaailmassas! Olen jo ajat sit sanonut että loppu ja painu vittuun! Että näin...


    • Kaunistatekstiä

      Noin sen pitäisikin mennä <3

      • cas_siinä_pulma

        Tarkoititko tuota viiden pennin runkkausta, eli aloitusta vai runoa tässä ketjussa?


    • KaunisFantasia

      Tiedät mitä haluat, kerro ja tee se myös naiselle jota haluat.
      Kaunista.

    • Töissäkuultua

      Kyllä minä kuulemma tiedän, mitä haluan

    • Inmyfantasy

      Sun kirjoitus salpasi hengitykseni,sait aikaan semmoisen sykkimisen sisälläni ettei ole hetkeen tuntunut.Ja ehkä siihen vaikutti osaltaan eräs mies,jonka kuvittelin kirjoittaneen minulle juuri tuon henkeäsalpaavan ja hekumallisen kirjoituksen!

      • TippaTx

        Kukaan ei varmaan tajua että itse kehut omaa kirjoitustasi.

        Ihan mielelläni silti luin sen.


    • eiminullealoitus

      Ei minulle aloitus. Ei tule sellaista päivää, että joku mies tahtoisi hinkata nenäänsä aknenaamaani vasten saati sitten, että sanoisi rumia akneposkia pehmeiksi.

    • jos.ei.ehkäisyä

      Korjaus otsikkoon:

      Odottamisen arvoinen vauva kanssasi ;)

      • Josoliap

        Onko ap:lla pitkäntähtäimen suunnitelma mielessä? ;)


      • kojke

        Se vauva tappaakin sitten kaikki tuollaiset hetket vähintään kahdeksi vuodeksi ellei pitempäänkin, että lykkyä siihen sit...


    • tykkäsin_paljon

      Ihana tarina. Olikohan tosiaan miehen kirjoittama?

    • Mun_mielipide

      Kyllä menis kahvit väärään kurkkuun jos kahvi tauolla tällaista lukis 😂
      Kauniisti ajateltu.

    • Haluttavaa

      Unelmoin tuota samaa...Me ei nukuttais tuolla menolla öisin juurikaan ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      121
      5862
    2. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      156
      5573
    3. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      54
      4394
    4. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

      Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
      Maailman menoa
      96
      3886
    5. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      15
      3869
    6. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      35
      3682
    7. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      66
      3439
    8. Anna palautetta kaivatullesi.

      Sana on vapaa!
      Ikävä
      226
      2760
    9. Kokoomus kannatti aiemmin rahoitusmarkkinaveroa - kanta nyt muuttunut

      Kokoomuksen linjanmuutos rahoitusmarkkinaveron suhteen on herättänyt kysymyksiä. Vielä aiemmin puolue antoi ymmärtää kan
      Maailman menoa
      1
      2403
    10. HYRYNSALMEN TORILLE KLO 20.00

      KAIKKI NUORET JA KAIKKI MUUT MYÖS TÄNÄÄN HYRYNSALMEN TORILLE KLO 20.00!!!!!
      Hyrynsalmi
      26
      1319
    Aihe