Työkaverilla oli ollu tälläinen, onneksi myös tehdastakuu voimassa koska niin
oli mennyt jakopää ja sitten dsg loota. Ei kai nuo kaikki sentään hajoa mutta miten
paljon näissä on sitten ongelmia..
Tsi dsg polo
7
487
Vastaukset
- isokyrpää
Takkuu korvoo kaikki kilahdukset, osta ja omista!
- KyykmanAhertaaJihuu
Kyykman yön ahistuja.
- osaatteko.sanoa
Millainen on työttömän työkaveri?
- NeverVag
Työkaveri on kaveri joka käy töissä. Meilläpäin takuunalaisilla vaggineilla ajaa kuitenkin eläkeläiset, vaihtelevat uuteen 30tkm välein. Niitä työkaverit sitten ostaa käytettyinä lähes uuden hinnalla.
Mitä muuta haluat tietää?
- ForeverVAG
Miksi VAGit ovat myyntilistojen kunkkuja?
- sarkasmi4
No siksi kun ne on niin huonomaineisia ja huonoja autoja. Ennen kaikkea ei kestä mitään. Siksi suomen kansa ostaa näitä autoja kuin hullu puuroa.
- autoliik
Koska uusien autojen ostajat on sen verran "sokeita" että luulevat saavansa hyvän ehjän auton koska auto on uusi, mutta ongelmia tulee ensimmäisten kymmenien tuhansien kilometrien aikana useimmille. Trendi on että vag autolla ei nykyisin pitkään ajeta samalla. Ilmeisesti jatkuvat viat murentavat luotettavuutta.
Vähän käytetyt tiputtavat nopeasti arvoaan ja tarjontaa paljon eli ei ole kysyttyjä. Se kertoo enemmän kuin mitä uusia myydään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585503Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4334779Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483919KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1913499Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142596Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222345Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182308Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1542111- 1282069
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241539