Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Syntymäpäiväyllätys (nn *Seuralainen*)

Pari viikkoa Espanjan reissun jälkeen kului melkein lepäilemällä ja kouluhommia tekemällä. Olin uppoutunut opiskeluuni sen verran, etten ehtinyt tekemään yhtään töitä Maritalle. Kolmannen viikon keskiviikkona, tilini uhkaavasti tyhjentyessä, soitin Maritalle olisiko hänellä mitään keikkoja tai hommia tiedossa. Marita kertoi hänen melkein hukkuvan töihin ja tarvitsi kipeästi apua. Hän toivoi voivansa hommata minun lisäkseni toisen osa-aikaisen ja lisäksi hän kaipasi myös uutta dominaa. Olin iloinen Maritan puolesta, sillä hän näytti Kirsin kanssa tulevan oikein hyvin toimeen pelkästään heidän seksibisneksen avulla. Marita kertoi minulle sopivan homman olevan perjantai-iltana hänen luonaan.

Perjantaina heti viimeisen luennon jälkeen hyppäsin bussiin ja matkustin Maritan luo. Söin kevyen salaatin ja samalla vaihdoimme kuulumisia Espanjan reissustani ja Maritan bisneksen tilasta. Jonkun aikaa juteltuamme keskustelu kääntyi illan keikkaan. Marita kertoi homman olevan 30-vuotis syntymäpäivä yllätys. Eräs naisporukka, jossa kaikki olivat sinkkuja, oli päättänyt järjestää yhdelle heistä yllätyksen. Yllätys käsittäisi eroottisen hieronnan, mutta hierojana olisikin nainen. Muut porukan jäsenet olivat kyllästyneet väittelemään syntymäpäiväsankarin kanssa siitä, voiko kiihoittua toisen naisen näkemisestä tai kosketuksesta. Yllätyksen kohde oli jyrkästi sitä mieltä, että hän ei kiihoitu, mutta muut eivät olleet niin vakuttuneita asiasta ja olivat päättäneet testata asian.

Valmistelin yhden alakerran huoneista hierontahuoneeksi. Huone oli lämmin ja pehmeästi valaistu kynttilöin. Laitoin rauhallista musiikkia soimaan taustalle ja avasin muutaman hajusteen levittämään rentouttavaa tuoksua huoneeseen. Itse valmistauduin meikkaamalla ja laittamalla hiukseni nutturalle. Päälleni jätin vain punaiset push-up -liivit ja stringit. Ihailin hetken itseäni peilistä, varsinkin kun hento Espanjassa saamani rusketus ei ollut vielä lähtenyt kokonaan pois. Avasin vielä viinipullon ja kaadoin siitä itselleni lasillisen. Odotellessani syntymäpäiväsankaria järjestelin paikkoja siemaillen viiniä rentouttaakseni itseäni.

Kauan en kuitenkaan ehtinyt odotella, kun alkoi jo kuulua kolinaa ja naurua portaista. Tiesin, että sankari tuotaisiin suoraan saunasta ja että saunan aikana oli otettu muutama siideri. Porukka rymysi ovesta sisään ja sankarin silmät olivat peitetty huivilla. Porukka koostui viidestä kolmikymppisestä naisesta, jotka kaikki olivat jo enempi tai vähempi humalassa. Päivänsankari oli jotain 165 senttiä pitkä hoikka nainen. Hänellä oli lyhyet vaaleat hiukset ja sopusuhtaiset kasvot. Päällään hänellä oli kylpytakki, jonka ystävät nopeasti riisuivat pois. Naisella oli pienet pystyt rinnat ja niiden kokoon nähden isot nännit, jotka sojottivat pystyssä taivaita kohden. Naisella oli pitkä kaula ja hänen hoikkuutensa sai vaikuttamaan hänet hennolta, mutta kädet ja jalat olivat treenatun näköiset. Valkoiset tavalliset pikkuhousut peittivät kiinteäksi jumpatun pepun. Ystävät auttoivat naisen makuulleen hierontapenkkiin ja poistuivat vitsaillen ja minua vilkuillen takaisin saunatilaan. Huoneeseen laskeutui hiljaisuus, jonka rikkoi vain rauhallinen musiikki.

Avasin hierontaöljypullon ja lorautin sitä valumaan pitkin naisen selkää. Nainen ulvahti jännittyneenä tuntiessaan lämpimän öljyn selässään. Laskin käteni naisen selälle alkaen hellästi ja hitaasti levittämään öljyä. Tunsin naisen selkälihasten rentoutuvan ja pian hän alkoi nauttimaan kevyestä hieronnastani. Käteni liukuivat kevyesti pitkin naisen selkää, käsiä ja niskaa. Välillä pehmensin otettani niin, että vain sormenpääni kulkivat pitkin naisen selkää. Naisen hengitys kävi raskaammaksi mitä enempi hyväilin hänen selkäänsä. Jonkin aikaa kiusoiteltuani naista, nostin käteni ja siirryin hänen jalkapäähän. Jalkojen hieronta tuntui hieman kutittavan naista, mutta hän tottui siihen pian ja rentoutui uudelleen. Hyväillessäni naisen pohkeita, tunsin niiden olevan voimakkaan lihaksikkaat. Hitaasti siirsin öljyttyjä käsiäni ylemmäs polvitaipeiden ylitse takareisille. Tunsin naisen lihasten taas jäykistyvän ja jännittyvän hyväillessäni niitä molemmin käsin sormenpäiden käydessä välillä sisäreisillä. Nainen värähteli kosketuksesta, mutta tunsin myös lihasten rentoutuvan hiljalleen ja jännityksen laukeavan. Naisen pikkuhousujen toinen puoli oli painunut peppuvakoon paljastaen puolet toisesta kiinteästä pakarasta. Jalat olivat hieman levällään, joten näin myös pikkuhousujen peittämän hävyn muodot. Tunsin halua siirtää pikkuhousut pois ja hyväillä naisen häpyä, mutta maltoin mieleni ja jatkoin reisien hidasta hyväilevää hierontaa.

Hitaasti siirsin käsiäni reisiä pitkin ylemmäs ja sormenpääni koskettivat jo naisen pakaralihasta. Jokaisesta tuollaisesta kosketuksesta nainen värähti ja huomasin hänen hengittävän entistä raskaammin. Jatkoin päättäväisesti ylemmäs ja käteni levittivät öljyä nyt naisen tiukoille pakaroille. Tunsin niiden jännittyvän käsieni työntäessä pikkuhousuja edellään. Välillä vaativasti välillä hellemmin hieroin noita kiinteitä pikkupakaroita kuljettaen samalla pikkuhousuja sormillani. Tiesin tämän kiristävän pikkuhousuja naisen vaossa hieroen samalla hänen häpyä. Huomasinkin pienen kostean läikän ilmaantuneen pikkuhousuihin ja nyt oli aika kääntää nainen ympäri. Avustaen käsilläni sain naisen huomaamaan tarkoitukseni ja hän kääntyi selälleen. Levitin naisen jalkojen etupuolelle öljyä hieroen niitä kevyesti puristaen. Alun jännityksen jälkeen nainen taas rentoutui ja keskittyi nauttimaan hieronnasta jännittämisen sijaan. Hitaasti kiusoitellen hieroin sääriä ja reisiä. Nivusten kohdalla nainen värähteli ja huokaili sormenpäitteni kulkiessa pikkuhousujen haaraosan vierustaa. Pujotin sormeni myös naisen pikkuhousujen alle hyväillen kevyesti hänen alavatsaansa tuntien kämmenteni alla hänen tiheän häpykarvoituksen.

Tunsin kuinka nainen alkoi selvästi olla kiihoittunut ja nautti kevyestä hieronnastani yhä enempi. Levitin lämmintä öljyä käsilläni kevyesti naisen vatsalle, joka kohoili nopeammin. Kiusoitellen käteni liukuivat naisen rinnoille, jolloin nainen huokaisi ääneen nuolaisten samalla huuliaan. Käteni sulkeutuivat pienten rintojen ympärille ja tunsin naisen kivikovat nännit kämmeniäni vasten. Naisella näytti olevan vaikeuksia pitää kätensä sivuillaan hieroessani hänen rintojaan. Nipistin välillä kevyesti naisen nännejä ja sain palkinnoksi kiihkeää yninää. Nainen voihkaisi pettyneenä käsieni valuessa hitaasti kohti hänen kaulaansa. Hyväillen siirsin käteni naisen pään sivulle ja avasin huivin solmun.

Nainen räpytteli hetken silmiään totuttautuen kynttilöiden valoon. Hän näytti todella hämmästyneeltä ja yllättyneeltä nähdessään hierojansa. Nainen nielaisi ja käheällä äänellä sai sanottua:'Oliko tämä tässä?' 'Miten itse haluat?', vastasin naiselle tämän tutkaillessa vartaloani. Nainen nuolaisi huuliaan ja kuiskasi melkein kuulumattomalla äänellä:'Voisi se jatkuakin'. Nyökkäsin hyväksyvästi ja laitoin käteni naisen pikkuhousujen vyötärölle. Katsoin naista silmiin ja saadessani sanattoman hyväksynnän vedin hänen pikkuhousunsa pois. Pikkuhousujen alta paljastui vaaleakarvainen kolmio ja vaaleiden kikkuraisten karvojen reunustama punoittava häpykumpu. Siirryin naisen pääpuolelle kumartuen kuiskaamaan hänen korvaansa:'Loppuhieronta suoritetaan kielellä. Sopiiko?'. Nainen nyökkäsi ja tämän vahvistuksen saatuani otin hänen korvalehtensä suuhuni ja näykkäisin sitä kevyesti. Suudellen naisen poskia ja kaulaa siirryin hänen päänsä ylle. Kuljetin kieltäni naisen huulien välistä ja sitten painoin niille kevyen suudelman. Nainen vastasi ujosti suudelmaani, mutta rohkaistui pian avaten suunsa minulle. Suutelimme kiihkeästi hetken ja nyt halusin antaa naiselle lopullisen hieronnan.

Irrottauduin suudelmasta ja siirryin naisen jalkapuolelle. Otin pöydän sivuilta jalkatuet esille ja nostin naisen jalat niille. Hänen häpynsä tuli kauniisti esille ja turvonneiden huulien välistä valui hieman ihanaa mahlaa. Kuljetin ensin sormenpäitäni pitkin kosteaa vakoa tunnustellen häpyhuulia. Nainen ynisi hiljaa ja värähti koskettaessani hänen nupukkaansa. Siirsin kikkuraisen karvatupsun naisen klitoriksen päältä ja painoin kieleni sille. Nainen voihkaisi eikä voinut enää pidätellä käsiään vaan siirsi ne rinnoilleen. Aloin hitaasti ja kiusoitellen pyörittämään kieltäni naisen hävyssä. Kielenkärkeni hyväili hänen rosoisia häpyhuulia ja niiden väliä. Leukani kostui naisesta valuvasta mahlasta kieleni hyväillessä hänen kovettunutta nupukkaansa. Nainen kiemurteli ja puristeli rintojaan minun nuolessa häntä. Otin klitoriksen suuhuni ja aloitin kevyen imemisen kielen pyöriessä klitoriksen päällä. Kieleni piiskasi naisen kohti orgasmia hitaasti ja kiusoitellen. Tuntiessani naisen olevan lähellä kiihdytin tahtiani naisen klitoriksen kimpussa. Nainen tärisi ja voihki ja pyrki pakoon, mutta jatkoin hänen klitoriksen piinaamista jatkaen orgasmin kestoa. Lopulta päästin irti antaen vielä pienen suukon märälle hävylle. Nainen makasi voipuneena hetken ja otti sitten tarjoamani viinilasin vastaan. Hieman vaivautuneen jutustelun jälkeen nainen otti lopun viinin mukaansa saunaosastolle jättäen minut korjaamaan tavarat pois.
209470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Saisinpa samanlaisen käsittelyn.

Äänestä
  • Vai haluaisit samanlaisen käsittelyn...no se hoituu kyllä...no en kyl ole nainen, mut eihän se varmaan haittaa ! =)

    Äänestä

Kuka tuollaiseessa käsittelyssä voisi jäädä kylmäksi.
Turvonneiden huulien välistä valuva mahla mikä näkymä.
Kihottava ah.

Äänestä

Tää stoori oli kyl aivan fantastinen...kyl sie oot vissii ammattilainen ! =) Ei nimittäin kuka tahansa tällasia juttuja keksikkään ! =) Ei kun lisää näitä ! =)

Äänestä

Kirjoituksesi ovat loistavia, osaat hienosti nostaa tunnelmaa ja kiihkoa olematta törkeä/liian rivo!

Keep up the good work!

Baloo

Äänestä

mielettöman kiihoittava kertomus.. saisipa joskus kokea tuon, hierojana tai hierottavana....
Todella hyvin kerrottu, taidan säästää tämän sateisten päivien varalle : )
suukko sulle seuralainen : )

Äänestä

olisi pitänyt lukea tämä tarina vasta kotona....eikä täällä työpaikalla....!

Äänestä

Tuo oli niin hyvin kirjoitettu, että... voisi luulla olevan tosi tapahtumiin perustuva :-)
Erittäin hyvä!

Äänestä

Kylläpä sait aikaan ihania väristyksiä nivusissa tällä stoorilla. Todella kiihottavaa....=)))

Äänestä

Nii isooo kiitos taas sulle seuralainen...tää oli mahtava tarina...huh...toivois jo et ois ite ollu siinä hierottavana...mut mä ainaki oon menettäny sydämeni näille sun tarinoille...nää on hyviä...ootan taas innolla uusia juttuja...!

Äänestä

Ei voi muuta sanoa kun että MAHTAVAA!! Kuten aina... ;) Jatka samaan malliin...

Äänestä

Kiitokset kehuista ja kommenteista. Aina ne auttaa jatkamaan. Tämä kirjoittaja ainakin elää kiitoksella :)

Äänestä
  • Me tuhannet toivomme,lisää ja ehkä, mikä ehkä, jatkoa 10 v.kunniaksi, olet kyllä paras! Mistähän löytyisi Sun kaikki novellit, tarinat ja montakohan niitä on ?

    Äänestä

Sun tekstis ovat aina takuuvarmasti kiihottavaa luettavaa!

Äänestä
  • Löysin tän herkun tuolta arkistojen kätköistä!!

    Äänestä

  • miiisu kirjoitti:

    Löysin tän herkun tuolta arkistojen kätköistä!!

    tää monen vuoden paras..

    Äänestä

  • miisuu kirjoitti:

    tää monen vuoden paras..

    wauu,olisinpa tää 30-kymppinen,ei epäselvää lopputuloksesesta,jatkoa !!!

    Äänestä

  • tirkku kirjoitti:

    wauu,olisinpa tää 30-kymppinen,ei epäselvää lopputuloksesesta,jatkoa !!!

    ihana,kiihoittava jne.Jatkoa noin 10 vuoden jälkeen sä näet tän saman nais porukan baarissa ja tää hierottavana ollut nainen tunnistaa sinut,haluaako hän uusinnan ja mitä hän oli kertonut ystävilleen.olisko ideaa?

    Äänestä

  • kärpänen katossa kirjoitti:

    ihana,kiihoittava jne.Jatkoa noin 10 vuoden jälkeen sä näet tän saman nais porukan baarissa ja tää hierottavana ollut nainen tunnistaa sinut,haluaako hän uusinnan ja mitä hän oli kertonut ystävilleen.olisko ideaa?

    Mä pieni bi,keksi,kerro missä näit tän naisen joka oli tämän nais porukan ykkönen joka toi tämän "epäuskoisen" naisen sun hierottavaksi,vai oliko hänellä naapurin rouva mukana,jatkoille...

    Äänestä

  • Eiija kirjoitti:

    Mä pieni bi,keksi,kerro missä näit tän naisen joka oli tämän nais porukan ykkönen joka toi tämän "epäuskoisen" naisen sun hierottavaksi,vai oliko hänellä naapurin rouva mukana,jatkoille...

    Jep olisi kyllä hieno juttu kun sä näkisit tän hierottavan jossain baarissa,tyttöporukassa !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seuralainen kirjoitti:

Pari viikkoa Espanjan reissun jälkeen kului melkein lepäilemällä ja kouluhommia tekemällä. Olin uppoutunut opiskeluuni sen verran, etten ehtinyt tekemään yhtään töitä Maritalle. Kolmannen viikon keskiviikkona, tilini uhkaavasti tyhjentyessä, soitin Maritalle olisiko hänellä mitään keikkoja tai hommia tiedossa. Marita kertoi hänen melkein hukkuvan töihin ja tarvitsi kipeästi apua. Hän toivoi voivansa hommata minun lisäkseni toisen osa-aikaisen ja lisäksi hän kaipasi myös uutta dominaa. Olin iloinen Maritan puolesta, sillä hän näytti Kirsin kanssa tulevan oikein hyvin toimeen pelkästään heidän seksibisneksen avulla. Marita kertoi minulle sopivan homman olevan perjantai-iltana hänen luonaan.

Perjantaina heti viimeisen luennon jälkeen hyppäsin bussiin ja matkustin Maritan luo. Söin kevyen salaatin ja samalla vaihdoimme kuulumisia Espanjan reissustani ja Maritan bisneksen tilasta. Jonkun aikaa juteltuamme keskustelu kääntyi illan keikkaan. Marita kertoi homman olevan 30-vuotis syntymäpäivä yllätys. Eräs naisporukka, jossa kaikki olivat sinkkuja, oli päättänyt järjestää yhdelle heistä yllätyksen. Yllätys käsittäisi eroottisen hieronnan, mutta hierojana olisikin nainen. Muut porukan jäsenet olivat kyllästyneet väittelemään syntymäpäiväsankarin kanssa siitä, voiko kiihoittua toisen naisen näkemisestä tai kosketuksesta. Yllätyksen kohde oli jyrkästi sitä mieltä, että hän ei kiihoitu, mutta muut eivät olleet niin vakuttuneita asiasta ja olivat päättäneet testata asian.

Valmistelin yhden alakerran huoneista hierontahuoneeksi. Huone oli lämmin ja pehmeästi valaistu kynttilöin. Laitoin rauhallista musiikkia soimaan taustalle ja avasin muutaman hajusteen levittämään rentouttavaa tuoksua huoneeseen. Itse valmistauduin meikkaamalla ja laittamalla hiukseni nutturalle. Päälleni jätin vain punaiset push-up -liivit ja stringit. Ihailin hetken itseäni peilistä, varsinkin kun hento Espanjassa saamani rusketus ei ollut vielä lähtenyt kokonaan pois. Avasin vielä viinipullon ja kaadoin siitä itselleni lasillisen. Odotellessani syntymäpäiväsankaria järjestelin paikkoja siemaillen viiniä rentouttaakseni itseäni.

Kauan en kuitenkaan ehtinyt odotella, kun alkoi jo kuulua kolinaa ja naurua portaista. Tiesin, että sankari tuotaisiin suoraan saunasta ja että saunan aikana oli otettu muutama siideri. Porukka rymysi ovesta sisään ja sankarin silmät olivat peitetty huivilla. Porukka koostui viidestä kolmikymppisestä naisesta, jotka kaikki olivat jo enempi tai vähempi humalassa. Päivänsankari oli jotain 165 senttiä pitkä hoikka nainen. Hänellä oli lyhyet vaaleat hiukset ja sopusuhtaiset kasvot. Päällään hänellä oli kylpytakki, jonka ystävät nopeasti riisuivat pois. Naisella oli pienet pystyt rinnat ja niiden kokoon nähden isot nännit, jotka sojottivat pystyssä taivaita kohden. Naisella oli pitkä kaula ja hänen hoikkuutensa sai vaikuttamaan hänet hennolta, mutta kädet ja jalat olivat treenatun näköiset. Valkoiset tavalliset pikkuhousut peittivät kiinteäksi jumpatun pepun. Ystävät auttoivat naisen makuulleen hierontapenkkiin ja poistuivat vitsaillen ja minua vilkuillen takaisin saunatilaan. Huoneeseen laskeutui hiljaisuus, jonka rikkoi vain rauhallinen musiikki.

Avasin hierontaöljypullon ja lorautin sitä valumaan pitkin naisen selkää. Nainen ulvahti jännittyneenä tuntiessaan lämpimän öljyn selässään. Laskin käteni naisen selälle alkaen hellästi ja hitaasti levittämään öljyä. Tunsin naisen selkälihasten rentoutuvan ja pian hän alkoi nauttimaan kevyestä hieronnastani. Käteni liukuivat kevyesti pitkin naisen selkää, käsiä ja niskaa. Välillä pehmensin otettani niin, että vain sormenpääni kulkivat pitkin naisen selkää. Naisen hengitys kävi raskaammaksi mitä enempi hyväilin hänen selkäänsä. Jonkin aikaa kiusoiteltuani naista, nostin käteni ja siirryin hänen jalkapäähän. Jalkojen hieronta tuntui hieman kutittavan naista, mutta hän tottui siihen pian ja rentoutui uudelleen. Hyväillessäni naisen pohkeita, tunsin niiden olevan voimakkaan lihaksikkaat. Hitaasti siirsin öljyttyjä käsiäni ylemmäs polvitaipeiden ylitse takareisille. Tunsin naisen lihasten taas jäykistyvän ja jännittyvän hyväillessäni niitä molemmin käsin sormenpäiden käydessä välillä sisäreisillä. Nainen värähteli kosketuksesta, mutta tunsin myös lihasten rentoutuvan hiljalleen ja jännityksen laukeavan. Naisen pikkuhousujen toinen puoli oli painunut peppuvakoon paljastaen puolet toisesta kiinteästä pakarasta. Jalat olivat hieman levällään, joten näin myös pikkuhousujen peittämän hävyn muodot. Tunsin halua siirtää pikkuhousut pois ja hyväillä naisen häpyä, mutta maltoin mieleni ja jatkoin reisien hidasta hyväilevää hierontaa.

Hitaasti siirsin käsiäni reisiä pitkin ylemmäs ja sormenpääni koskettivat jo naisen pakaralihasta. Jokaisesta tuollaisesta kosketuksesta nainen värähti ja huomasin hänen hengittävän entistä raskaammin. Jatkoin päättäväisesti ylemmäs ja käteni levittivät öljyä nyt naisen tiukoille pakaroille. Tunsin niiden jännittyvän käsieni työntäessä pikkuhousuja edellään. Välillä vaativasti välillä hellemmin hieroin noita kiinteitä pikkupakaroita kuljettaen samalla pikkuhousuja sormillani. Tiesin tämän kiristävän pikkuhousuja naisen vaossa hieroen samalla hänen häpyä. Huomasinkin pienen kostean läikän ilmaantuneen pikkuhousuihin ja nyt oli aika kääntää nainen ympäri. Avustaen käsilläni sain naisen huomaamaan tarkoitukseni ja hän kääntyi selälleen. Levitin naisen jalkojen etupuolelle öljyä hieroen niitä kevyesti puristaen. Alun jännityksen jälkeen nainen taas rentoutui ja keskittyi nauttimaan hieronnasta jännittämisen sijaan. Hitaasti kiusoitellen hieroin sääriä ja reisiä. Nivusten kohdalla nainen värähteli ja huokaili sormenpäitteni kulkiessa pikkuhousujen haaraosan vierustaa. Pujotin sormeni myös naisen pikkuhousujen alle hyväillen kevyesti hänen alavatsaansa tuntien kämmenteni alla hänen tiheän häpykarvoituksen.

Tunsin kuinka nainen alkoi selvästi olla kiihoittunut ja nautti kevyestä hieronnastani yhä enempi. Levitin lämmintä öljyä käsilläni kevyesti naisen vatsalle, joka kohoili nopeammin. Kiusoitellen käteni liukuivat naisen rinnoille, jolloin nainen huokaisi ääneen nuolaisten samalla huuliaan. Käteni sulkeutuivat pienten rintojen ympärille ja tunsin naisen kivikovat nännit kämmeniäni vasten. Naisella näytti olevan vaikeuksia pitää kätensä sivuillaan hieroessani hänen rintojaan. Nipistin välillä kevyesti naisen nännejä ja sain palkinnoksi kiihkeää yninää. Nainen voihkaisi pettyneenä käsieni valuessa hitaasti kohti hänen kaulaansa. Hyväillen siirsin käteni naisen pään sivulle ja avasin huivin solmun.

Nainen räpytteli hetken silmiään totuttautuen kynttilöiden valoon. Hän näytti todella hämmästyneeltä ja yllättyneeltä nähdessään hierojansa. Nainen nielaisi ja käheällä äänellä sai sanottua:'Oliko tämä tässä?' 'Miten itse haluat?', vastasin naiselle tämän tutkaillessa vartaloani. Nainen nuolaisi huuliaan ja kuiskasi melkein kuulumattomalla äänellä:'Voisi se jatkuakin'. Nyökkäsin hyväksyvästi ja laitoin käteni naisen pikkuhousujen vyötärölle. Katsoin naista silmiin ja saadessani sanattoman hyväksynnän vedin hänen pikkuhousunsa pois. Pikkuhousujen alta paljastui vaaleakarvainen kolmio ja vaaleiden kikkuraisten karvojen reunustama punoittava häpykumpu. Siirryin naisen pääpuolelle kumartuen kuiskaamaan hänen korvaansa:'Loppuhieronta suoritetaan kielellä. Sopiiko?'. Nainen nyökkäsi ja tämän vahvistuksen saatuani otin hänen korvalehtensä suuhuni ja näykkäisin sitä kevyesti. Suudellen naisen poskia ja kaulaa siirryin hänen päänsä ylle. Kuljetin kieltäni naisen huulien välistä ja sitten painoin niille kevyen suudelman. Nainen vastasi ujosti suudelmaani, mutta rohkaistui pian avaten suunsa minulle. Suutelimme kiihkeästi hetken ja nyt halusin antaa naiselle lopullisen hieronnan.

Irrottauduin suudelmasta ja siirryin naisen jalkapuolelle. Otin pöydän sivuilta jalkatuet esille ja nostin naisen jalat niille. Hänen häpynsä tuli kauniisti esille ja turvonneiden huulien välistä valui hieman ihanaa mahlaa. Kuljetin ensin sormenpäitäni pitkin kosteaa vakoa tunnustellen häpyhuulia. Nainen ynisi hiljaa ja värähti koskettaessani hänen nupukkaansa. Siirsin kikkuraisen karvatupsun naisen klitoriksen päältä ja painoin kieleni sille. Nainen voihkaisi eikä voinut enää pidätellä käsiään vaan siirsi ne rinnoilleen. Aloin hitaasti ja kiusoitellen pyörittämään kieltäni naisen hävyssä. Kielenkärkeni hyväili hänen rosoisia häpyhuulia ja niiden väliä. Leukani kostui naisesta valuvasta mahlasta kieleni hyväillessä hänen kovettunutta nupukkaansa. Nainen kiemurteli ja puristeli rintojaan minun nuolessa häntä. Otin klitoriksen suuhuni ja aloitin kevyen imemisen kielen pyöriessä klitoriksen päällä. Kieleni piiskasi naisen kohti orgasmia hitaasti ja kiusoitellen. Tuntiessani naisen olevan lähellä kiihdytin tahtiani naisen klitoriksen kimpussa. Nainen tärisi ja voihki ja pyrki pakoon, mutta jatkoin hänen klitoriksen piinaamista jatkaen orgasmin kestoa. Lopulta päästin irti antaen vielä pienen suukon märälle hävylle. Nainen makasi voipuneena hetken ja otti sitten tarjoamani viinilasin vastaan. Hieman vaivautuneen jutustelun jälkeen nainen otti lopun viinin mukaansa saunaosastolle jättäen minut korjaamaan tavarat pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu