Onko asia tosi. Täällä ei ole hartolalle omaa keskustelua. Mutta pitääkö tämä oksettava väite paikkansa että hartolassa on muutaman päivän sisään järkyttävä hyväksikäyttö. Ja nimiä perkele
Pedofiili hartolassa
EiAnsaitseElää
102719
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jos asiassa jotain perää onkin, niin nimiähän ei näille palstoille ole syytä laitella.
Vai onko tarkoitus lähteä oman käden oikeutta harjoittamaan?
Näissä pedofiliajutuissa kannattaa ollaaika varovainen, ihan tiedossaon, että ainakin osa syytetyistä on viattomia. Kenen tahansakoneelle voidaan sijoittaa kuvia ja ... kas... oletkin pedofiili.
*kuvittele tilanne jossa rikollinen "sijoittaa" urhin koneelle lapoa*
ihanko taloudellisen hyödyn takia vai ruuhkauttaakseen oikeusjärjestelmän?
sellaset kaveridefenssit sieltä
Juuripa näin, esimerkkitapaus on Sysmän pedofiilijuttu vuosi sitten, kaveri oli sijoittanut kuvia toisen koneella ja syyte tuli... jälkimmäiselle. Toinen juttu oli Lahdessa muutaman vuoden takaa, kaveri oli syytteessä pedofiliasta ja ajan kanssa osoittautui poliittiseksi ajojahdiksi. Siinä kun sanoo pedofiili, ihmisiltä sulkeutuu silmät., ja joku käyttää tätä hyödykseen. Varmuuden vuoksi tähän loppuun, että en puolustele pedofiilejä vaan kannustan ottamaan selkoa asiasta ennen kuin aletaan hutkia.
Siis hyi olkoon aina on hartola sairasta ihmistä ollu täys mut tämäkin vielä . kukaha tämä niljake on. Ei oo varmaan kiva kotiutua.
On tietojen mukaan kopissa edelleen koska yrittää saada vangittua nopeasti . kuka hyväks käyttää omaa lastaan ku se se on ollu. Hyi helvettiin palamaan tuommoiset
Kyselet onko asiassa perää, huutelet nimiä, niin tyypillitä hartolauhoa. Ota asioista selvää, jos kovasti kiinnostaa juoru kuin juoru. Paikalliset mm. perättömien juttujen levittäjät ole muuta kuin pahansuopia puskahiippareita ja hartolassa niitä riittää.
Se on matu! Ihan varma juttu.
Heinolassa alle 16v tytöt tekee rahaa kännisten miesten sammuttua,ottavat itsestään kuvia ja käräjillä on mennyt monien tonnien korvaukset läpi ja miehen maine. Jopa vähä järkistä tyyppiä riisuttu pari kertaa ja tytön käsi kuvissa tyypin munissa? Tietenkin kaverilla housut ja jopa kengät ja takki päällä ja älyt veke,tytöillä vaatteet lähes päällä ja ilmeisesti Äiti ollut mukana viime kerralla kun kamera oli ottanut kuvia eri suunnista/jättäneet kämpän oven mutsille auki ja eiku rahaa tulee vaan tyypillä vieläkin poikuus tallella jopa ensi suudelmaa ei kuulemma ole saanut? Ei ymmärrä pillun päälle mitään ja nyt pedofiili ja isot laskut,Oikeus Suomen todella typerää käytöstä,eli sielläkin menee äly kun syyte on mikä on. Mitenkähän saisi pikkupillujen vanhemmat maksamaan 10 tonnin korvauksia?? Sanotaan että miehen voi raiskata,mutta riittääkö valokuvat vajakin kimpussa häärivistä tytöistä?
"Heinolassa alle 16v tytöt tekee rahaa kännisten miesten sammuttua,ottavat itsestään kuvia ja käräjillä on mennyt monien tonnien korvaukset läpi ja miehen maine. Jopa vähä järkistä tyyppiä riisuttu pari kertaa ja tytön käsi kuvissa tyypin munissa?"
jos minun kanssa kuvia ottavat ja siitä vasikoivat niin sen jälkeen menee pikkupilluilta maine tai voi mennä muutakin.
ei tarvi paljon pillua saada ymmärtääkseen kumpi vahvempi