Tällä linjalla mennään. Rauhallista kesää kaikille.
Niin se on notta
Äinäänmies
12283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Istukkosää jossain rekannupis ny
Ei ole aito ÄinäänMiäs tämä, onneksi😊.
Soon naISIS
Tansseissa käyvät naiset !
Monenko tanssimiehen kanssa olette hässineet ?
Vain rehelliset ja asialliset vastaukset, kiitos !
Avaapa uusi ketju tälle aiheelle.
Täältä "äinäämiehen" ketjusta ei kukaan täyspäinen sitä löydä.
No ei kukaan ole koskaan kenenkään tanssimiehen kanssa tehnyt muuta kuin tanssinut. Siksipä kyselet kun kukaan ei ole sinulle sellaista voinut kertoa. Mikäli joku mies kertoo että tällaista olisi jonkun tanssinaisen kanssa tapahtunut se olisi valhe. Ei me tanssimassa käyvät naiset moiseen alennuta ja sitäpaitsi ei siellä käyvät miehet kiinnosta muuten kuin tanssin takia. Turhaa kyselet ja vaikutat kyllä aika typerältä kysymyksines😲.
"sitäpaitsi ei siellä käyvät miehet kiinnosta muuten kuin tanssin takia"
Missä te naiset sitten käytte sen tai muun kuin tanssin takia? Koko ikäni olen yrittänyt teitä löytää. Joka paikassa: "ei me täältä".
vetoketjuko
Siinäpä se tanssilaatu on tärkeä, mutta tämä miehinen laatu on sitten ihan toisaalla. Et ehkä kuulu siihenkään laatuun, että naiset kelpuuttais, siksi et ole löytänyt. Tarkkoja ollaan ja kun se ei ole se laatu yhdessä ja samassa niin pitää ottaa eri osissa. Mietipä itseäsi onko sinussa tuo laatu edes jompikumpi. Jos olit tuo joka kyseli kuinka moni nainen on , piip. Niin ei kuulu laatu miehen sanavarastoon.
" Ei me tanssimassa käyvät naiset moiseen alennuta ja sitäpaitsi ei siellä käyvät miehet kiinnosta muuten kuin tanssin takia"
- Tämä on vain sinun mielipide ;)
No ilmanko ne kuolee sukupuuttoon
Ei Äinää enää vastaa mistään, se on kuollut kuin kivi.