Sevenin paparazzikuvan mukaan Mara ja Stefu ovat hempeilleet yhdessä Särkänniemessä. Kuvassa Stefun käsivarsi on kierretty Maran hartioiden ympäri, ja hän on muutenkin auliisti jaellut Maralle huomiota. Niin sitä on niskatukka nöyrää ja katuvaista poikaa taas. Myös gladiaattoreiden kuvauksissa istunut katsomossa kannustamassa lasten kanssa. Johonkin Stefu näyttää Martinaa tarvitsevan kaikesta huolimatta. On varmaan kivaa kun joku viikkaa kaikki vaatteet värikoodin mukaan ja huolehtii kotitöistä.
Mara ja Stefu Särkänniemessä
jkjhgfdggddxdfg
5952
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eiköhän Martin aseet parisuhteessa ole:
Lapsella kiristäminen ja syvä kurkku.
Myös Stefanin perhe on Martinan puolella. Stefanin on vaikea lähteä suhteesta, silla Martina on Stefanin yläluokkaisen äidin toiveminiä ja Stefanin siskon hyvä ystävätär.
Myös molemmat tyttäret on otettu avosylin vastaan, ja jopa Victorian sukunimen muuttamista on harkittu. Sen aika tulee varmasti kesähäiden jälkeen, on kiva kun koko gladiaattori-perheellä on sama sukunimi ja Thermannin suvulla kaksi pikkuneitiä bisneksiä jatkamassa.
Kuulemma Stefan muuttaa samalla sukunimensä Kortelammeksi.
Huikeaa, kuten aina!
Kiristystä ja puristusta lapsilla, julkisuuteen lapsi jne. jne. Narsisti-psykopaatista on vaikea päästä eroon, se on ihan tunnettu juttu. Ja varmasti tyrannisoi ja käyttää kaikki likaiset ja mätäiset temput, jos stefanilla uusi tyttöystävä. Miksi eskonkaan naisasiat eivät suju. Kaiken takana mätäpussi martti. Ei martti voi luopua stefanista, koska pakkohan se on jollakin elää ja saada jostain kattokin pään päälle. Sitten vaikka oman ainutkertaisen elämänsä kustannuksella. Kyllä mätisäkki-martti vielä katkeroituu, kun tulee ikää vielä lisää vaikka nytkin on ihan 50 veen näköinen. Tosi rupsahtanut nainen mesolangoista ja botoksista huolimatta tai juuri siitä syystä. Hirveän näköinen tatskoineen. Tosi ruma vartalon malli. Vaikka se treenaisi loppuelämänsä, niin ei sitä vartalon mallia saa. Ei ole ollenkaan vyötäröä, jalat lyhyet ja vähän köyryt. Mutta stefanin kait on vähän pakko kestää niin kauan kuin lapsi alkaa vähän enemmän ymmärtämään juttuja. Ei tommonen narsku ole hyvä sängyssä. Hyvään sänkyyn tarvitaan herkkyyttä ja tunnetta, mutta se siltä puuttuu kyllä. Tai yksi juttu voi olla myös se, että stefan on yhtä narsku, joten siksi sulaavat yhteen.