Jos et tunne kaivattuasi

mistä oletat hänen pitävän? Mitä oletat hänen inhoavan?
20616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Kummelihuumorista.

Inhoo oreganoa.

Taidan mennä nukkumaan. Tuhlaan taas aikaani täällä.

Äänestä

Hänelle oikeastaan ihan sama, ei taida olla enää ketään jota hän kaipaa.

Äänestä

- kauniit asiat
- raju seksi ?
- viini
- hiljaisuus
- hellyys

Ei pidä
- luonnottoman ihmiset
- röyhkeys
- kauhuelokuvat
- muoviastiat

Äänestä
  • Jännä vastaus tuo raju seksi. Mistä sen päättelit hänestä?

    Äänestä

  • Ei mitään tajua
    . rakastuessaan varmasti ajattelee paljon muuta. Tykkää vaan olla.

    Äänestä

  • Raju seksi ja muoviastiat huvitti :D

    Äänestä

Jos katson peiliin niin ollaan jo aika pitkällä hänen tuntemisessa.

Äänestä
  • Hyvin sanottu :)

    Äänestä

hän tykkää oluesta :D

Äänestä
  • Ei tykkää :D Juo muuten vaan jos muuta ei oo tarjolla :D

    Äänestä

Ei tykkää kasvispyöryköistä..
Tykkää cooleista ja rennoista vaatteista..
Tykkää katsoa amerikkalaista jalkapalloa.

Äänestä

Hän kai tykkää syödä hyvin. Syömisen säännöllisyydestä en niin tiedä. Inhota on aika voimakas sana...en tiedä, ei kait hän mielellään ole sellainen paikallaan olija, paitsi sitten kun on kyse loikoilemisesta auringossa...näin luulen.

Äänestä

Hän tykkää
aitoudesta
herkkyydestä
musiikista
fetasta
jallucolasta ja seksistä :D

Ei tykkää
öööö minusta :D
En tiiä tekstiviesteistä :D

Äänestä
  • Niin ja ainiin hän tykkään myös kaikenmoisista moottorivempeleistä ja pipoista :D (tärkeä lisäys)

    Äänestä

Välillä nainen tykkää minusta. Välillä hän luultavasti inhoaa minua. Ehkä se on kumminkin jotain siltä väliltä. Luulen tuntevani ihmistyypin.

Äänestä
  • Ei vaan rakastan! Ja joskus vihaankin mutta en oikeasti.

    Äänestä

Miten tuntematonta voi kaivata..?? Jos rakastun rakastun persoonaan, sieluun, ihmiseen. Eikä tuollaisista voi olla hajuakaan tuntemattoman kanssa kun ei ne näy päällepäin.

Äänestä

Emmää jaksa niit mistä se tykkää tähä luetella. Niit on nii paljo enemmä.
Mimmi ei tykkää maksasta, hämähäkeistä, valehtelusta, migreenistä, pinnallisuudesta ja ylimielisyydestä.Epäoikeudenmukaisuus saa sen mimmin ihan raivoihinsa. Mää oon tsiigannu ku sen piuhat käryää ja menee puolustaaki jos semmosta näkee.
Sitä saa pitää kii sylissä et se ei mee puolustaa ittensä vaaraan panien ketää. Nistejä vastaaki se alkaa varomatta

Äänestä

luulisin, että pitää:
luonto
eläimet
moottoripyörät
musiikki
riippumattomuus
vapaus
oma rauha

Äänestä

Naisista.
Ehkä inhoaa saamattomuutta.
Mut ei voi tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletuksia kirjoitti:

mistä oletat hänen pitävän? Mitä oletat hänen inhoavan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu