teen yhden aloituksen

sopiiko tapaaminen=
14524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei.

Äänestä
  • En ole ap. Mut tää naueatti.:D

    Äänestä

Sopii juu. Ihan milloin vaan.

Äänestä
  • Sinulla on miun numero...

    Äänestä

päätellen et ole hän.

Äänestä

no mitä sit haluat ja miksi olet täällä?

Äänestä

Kyllä sopii. Kiitos mielellään.
Ps. Odotatko vähän, otan burana600, tramalin ja kun ne vaikuttaa, ajelen karvat eli kestää noin 4h. Ja sit otankin imovania jo putkeen.
Jos olis sellanen tulipuhallin, sujuis homma nopeemmin.
Pitäiskö joku muu päivä ?

Äänestä

Okei sopii sopii laitanko puh nron tähän ?
:D

Äänestä

mitä?

Äänestä

no ei se mua haittaa,mu ton kyl pikaset sit voi

Äänestä

Tapailenko valehtelijoita ? En, muutoin kun pakosta, esim lääkäriäni 1-2kertaa vuoteen.

Äänestä

ihme roskaa taas

Äänestä

Tän kerran saat. Mut laukeen taas sekunnissa

Äänestä

Kyllä kiitos ja sanoisinko vielä, että vihdoinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sefklhewiofjwoepf kirjoitti:

sopiiko tapaaminen=

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu