Miksi pikkurilli pystyssä?

Minkä takia BMW:n ratista kiinni pitäessä täytyy olla pikkurilli pystyssä? Kun BMW"mies" törppöilee, osaa hän taitavasti vaihtaa pikkurillin keskisormeen, vaikkakin sille törpölle itselleen pitäisi keskisormea näyttää.
5312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

BMW on miesten hommoo.

Äänestä

Rundit kunkkaa bemareissaan...

Äänestä

BMW on varsin tunnettu homomobiili. Levareille tulevista hinttareista kaksi kolmesta tulee BMW:llä.

Äänestä
  • ...ja ne kaikki tulee BMW:ssä

    Äänestä

Gay-poikien oma kanava gay-keskusteluun gay-merkistä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


SurkeaElämä kirjoitti:

Minkä takia BMW:n ratista kiinni pitäessä täytyy olla pikkurilli pystyssä? Kun BMW"mies" törppöilee, osaa hän taitavasti vaihtaa pikkurillin keskisormeen, vaikkakin sille törpölle itselleen pitäisi keskisormea näyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu