tossa eilen imutin kyseisen emun ngagee ja tuskailin ruutupäivityksen kanssa. Nyt sit semmonen vinkki muille, että menee loki- valikkoo (extrat) muuttaa asetuksista voimassaolopäivää yhteen... sitte rullaa vähä paremmin. käykää imuttamassa www.vampent.com (esittelyversio) myös murrettu versio on saatavilla mutta en muista osotetta.
vSun Snes emusta...
10
1101
Vastaukset
- nyt
vähän tarkemmin nii muutkin tajius...
- Jdm
Menu/extrat/loki sitten paina valinnat ja sieltä asetukset. Muuta lokin voimassaolo aika 1 päivä. (Normaalisti 30 päivää)
- O_o
Toimiikohan tuo nyt ihan oikeesti...?
- Jdm
Kaikki vapaa muisti on plussaa. En tarkoita että se aivan tolkuttomasti peliä nopeuttaisi. Mut ehkä jo seuraava vSun versio on nopeampi. Ilman ääniä kuiteski kohtuu nopea tämäkin versio.
- Jdm
Muuttamalla profiiliksi offline pelit tulee todellakin nopeiksi ainaki ilman ääniä pelatessa. Eli paina virtanappulaa ja sitten valitse offline.
- just me
voisitko yrittää löytää/muistaa mistä sen räkätyn version löytäis... olis prkuleen hyvä ku pääsis ff6& chrono triggerii pelaa x) pliige anna linkki :)
- Jdm
N-symbian.Com ja sieltä emuladores n-gage. Epsanjalainen sivusto. Löytyy paljon muutakin mukavaa. En yleensä levittele näitä osotteita mut nätist kun pyysit niin...
- just me
Jdm kirjoitti:
N-symbian.Com ja sieltä emuladores n-gage. Epsanjalainen sivusto. Löytyy paljon muutakin mukavaa. En yleensä levittele näitä osotteita mut nätist kun pyysit niin...
kiitti, mut löysinki ihan omin avuin x) tsekkaanpa sivuston, varmasti hyvä :D kiitoksia vastauksesta =)chrono trigger, jeeeee!!!
dragon ball z: gokuden, jeeee!!!
ff6, jeeee!!! täydellistä xD - Jef
just me kirjoitti:
kiitti, mut löysinki ihan omin avuin x) tsekkaanpa sivuston, varmasti hyvä :D kiitoksia vastauksesta =)chrono trigger, jeeeee!!!
dragon ball z: gokuden, jeeee!!!
ff6, jeeee!!! täydellistä xDOnko tuo vsun emulaattori siis koko versio tossa sivustolta saadusta emusta(o_o)? Vai onko se vain esittely versio:(?
- PuistolanPeruskoulun Pulla-...
toi emulaattori pyörii tosi RUMASTI ja HITAASTI, ei sitä voi pelata ollenkaan, menee nautinnot hukkaan, mielummin aidolla pelaan hei, iso ruutuki ja kaikkee(tv).
No siis kun sen ruudun kanssa säheltää, niin käy välillä niin, että kuvasta näkyy vain n. puolet tai sitten kavennettu ja suippo kuva, jota EI ole kiva katsella. esim. EIHÄN MAARIOOO VOI OLLA LAIHA!!?? heh :DD Luigikin on sellanen narukeppi että...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163447Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370