Hei, onko kellään kokemuksia kyseisestä hotellista, meillä 5v ja kaksi aikuista , onko hyvää ruoka, meillä olisi tulossa puolihoito, meno elokuussa, minkälainen spa osasto, minkähintaiset hoidot, ja minkälaiset shoppailu mahdollisuudet, kiitos vastauksista 😊
Hotelli Bluesun Soline
hilda74
2296
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Valitettavasti ei ole kokemusta, mutta ainakin vehreässä ympäristössä hyvällä paikalla rannalla on. Ihailimme ulkoallasta. Lapset leikkivät siellä ja välillä rantapallot lensivät alas rinteeseen. Rantakatu alapuolella ja rannalla pieni vesiparkki, missä lapset/ aikuiset voivat pomppia, liukua mäkeä pitkin jne. Saksalaisia oli paljon viime kesäkuussa hotellissa. Olen lukenut ylistäviä arvioita ja käy katsomassa hotellin omilta sivuilta kuvia ja mitä kaikkea siellä on, jos et ole tehnyt niin.
Itsessään Brela on kaunis , pieni ja rauhallinen paikka. Baska voda vähän suurempi 2 km päässä. Makarskaan on 10 km.
ainiin pieni kauppa Brelan keskustassa. Baska vodassa on useimpia pikkukauppoja ja ostoskeskus. Makarskassa on sitten enemmän.